Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogom felejteni? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogom felejteni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már majdnem 4 hónapja szakítottam a barátnőmmel, de még fájnak az emlékek, sokszor nagyon rossz kedvem van miatta. de neki ezt nem mondtam. ugyanúgy barátok vagyunk mint előtte, mikor vele beszélek tök jó meg minden, de néha előtörnek az emlékek, és hasonlóak. És az elviselhetetlen nekem :( már majdnem sikerült elfelejteni a szerelmet iránta, de mikor megtudtam hogy van egy srác aki tetszik neki valamikor szeptember elseje körül, teljesen összeestem.... Ő ezt nem tudja, hogy én még mindig Őt szeretem, de nem is szeretném neki elmondani, hadd legyen boldog...


De mit tegyek én??? mikor fog elmúlni ez az érzés, mikor tudok végre ismét "csajozni"????


2010. szept. 14. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Pl ha megszíktasz vele minden kapcsoalatot és elfelejted.
2010. szept. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az nem menne..... ahhoz túl jóban vagyok vele
2010. szept. 14. 17:57
 3/4 anonim válasza:

Hát igen nehéz lesz de tényleg meg kell szakítani vele minden kapcsolatot!

Ha nem megy egyből akkor próbáld leépíteni szépen lassan, ne találkozz vele annyit, ne húzd el a beszélgetéseket a végtelenig, legyél passzív.

Én is hasonló helyzetben vagyok/ voltam nehéz de túl lehet élni, ha közben nem is érzed úgy hogy túlélhető.


Kitartást!

17 L

2010. szept. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
velem mégcsak 1 hónapja szakított a barátom,de nagyon fáj még.Ő volt az 1. igazi szerelmem,tehát nem vagyok túl tapasztalt e téren,de azért megpróbálok tanácsot adni.szerintem találkozz más lányokkal,ki tudja lehet hogy találsz egy olyat aki még nála is jobb.bár velem azért szakított ez a srác mert még volt barátnőját szereti,de a kapcsolatunk elején még engem szerett aztán most megint az exét hát nem igazán értem,de elfogattam.tudom hogy közhely de az idő minden sebet negyógyít.próbáld barátnak ekinteni igaz (apasztalatból mondom) ez nagyon nehéz.sok sikertés ne szomorkodj hisz az élet rövid,élvezd:)
2010. szept. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!