Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most leszünk a párommal 4éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most leszünk a párommal 4éve együtt, mit főzzek vacsorára?

Figyelt kérdés
szeptember 27.én leszünk 4évesek!Valami fincsi vacsit szeretnék neki főzni,paradicsom és káposzta kivételével bármi jöhet!Köszönöm 24/L
2010. szept. 14. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos van valami kedvence, amit nem minden héten csinálsz. Vagy süss egy sütit, ha szereti.
2010. szept. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Süss kacsát,mondjuk ahhoz párolt káposzta dukál...


Vagy csinálj egy jó krémlevest (hagyma vagy brokkoli pl.), utána pedig legyen egzotikus sült csirke és valami csábos desszert, krémes, epres, ilyesmi.

2010. szept. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nehogymár ennyi önállóságod ne legyen...-.-
2010. szept. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Vadhús sütve, barnamártással és zsemlegombóccal, mellé vörösáfonyalekvár.

Gödöllői töltött csirke zöldséges rizzsel

Country karaj (sajttal sonkával töltött hús, natúron sütve kukoricás-sült baconos cucc a tetejére szórva, rizzsel)

Baconbe tekert szűzérme...

2010. szept. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a kedvencét, bármi legyen az. Azt legalább szereti. Ha rólam lenne szó, akkor paprikáskrumpli almapaprikával :P
2010. szept. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha pasi lennél azt mondanám hogy hot-dogot,de így...?

Szerintem lepd meg szusival amit rólad kell majd elfogyasztania. Vagy tejszínhabozd be melledet,vagy a nunidat,rakj rá egy kis csokiöntetet,és egy kis mennyet.

De ez csak desszert gyanánt. Tudom nem erre gondoltál.

2010. szept. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jénai vagy tepsi... Az alját zsírozd ki, Hagymát karikára vágod és az aljára teszed.. aztán csirkemell filézve rárakod, tejföl, kifőtt rizs a tetejére annak a tetejére megint tejföl és a legtetejére bőven sajt... Ja és a csirkemellet süsd meg előtte és ízlés szerint fűszerezd...

Aztán be a sütőbe amíg ráolvad és rápirul a sajt..

Meg csinálhatsz valami finom sütit vagy kókuszgolyót vagy valamit.. :)

Fehér száraz borral tökéletes:)

2010. szept. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

16:07

Na idefigyelj Te dinka,ha nem a kérdésre válaszolsz akkor elehet húzni a francba.

Semmi közöd ahhoz hogy miért tettem fel a kérdést!

A többieknek nagyon köszönöm!

Az ilyen idiótákat ki kellene innen tiltani,lehet gondoskodom róla:-P

2010. szept. 14. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!