Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelitek vagy mit tesztek akkor amikor épp nincs kedvetek a párotokhoz?

Figyelt kérdés
Tudod, h. szereted,de éppen nincs kedved ölelkezni,szeretkezni(nem kívánod) vagy azért mert fáradt vagy v.épp most ilyened va.Mit csináltok ha épp ez áll fent?Engedtek és elviselitek, vagy mondtok valamit(perzse amivel nem bántjátok meg)?
2010. szept. 14. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Vagy elviselem, vagy mondom, h pl.: "gyere, inkább nézzünk meg egy filmet", vagy ilyesmi... Attól is függ, h hogyan látom, ő hogy kezeli az ilyen helyzetet. Fontos h a szabadságodat megőrizd, különben a kapcsolat rovására is mehet a dolog!
2010. szept. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja, előző 23F
2010. szept. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Változó. Ha nagoyn akar valamit, hagyom rábeszélni magam, de ha nincs kedve egyikünknek semmihez, akkor általában békében alszunk egymás mellett.
2010. szept. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem ennél nagyobb probléma, hogy nincs párom.
2010. szept. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, ne keseredj.Én is próbálom azért úgy csinálni h. ne hagyjon el,mert mostanában eléggé elhanyagolom.De egyszerűen nincs kedvem semmihez, még a csókokhoz sem.De azért néha oda nyomok 1-1-t az arcára.Majd biztos találsz te is magadnak való párt.Keresgélj, ismerkedj stb.
2010. szept. 14. 14:47
 6/9 anonim ***** válasza:
hát nekem ilyen még nem volt h nem volt kedvem a páromhoz...imádok hozzábújni,puszit adni neki,csókolózni vele...ha punnyadás,vagy rosszkedv van,akkor is összebújunk,és jobban érzem magam ettől.
2010. szept. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én tegnap szakítottam a barátommal,pont ilyenek miatt.Azt mondta,nem akar találkozni velem,mert rossz kedve van és egyedül akar lenni,senkivel nem akar találkozni..csak az volt a baj,hogy mostanában nagyon kibújt a találkozások alól,úgy éreztem,egy púp vagyok a hátán.Így másfél év után végül arra jutottam,hogy jobb,ha véget vetek ennek..
2010. szept. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"evés közben jön meg az étvágy" :D én mindig erre gondolok, mielőtt bármit is mondanék neki és általában tényleg megjön a kedvem. amennyiben mégsem, akkor kerek-perec megmondom, h nincs kedvem, olykor előfordul, nem?! szerencsére megérti (oda-vissza működik) és nincs belőle vita.

24L

2010. szept. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 nagyviri ***** válasza:
Jobb, ha őszintén megmondod, mert nincs hozzá kedved. Ha szeret, megérti. De ha neked ez túl drasztikus, akkor még mindig lehetsz fáradt (nem árt ha hamar elalvó fajta vagy), fájhat a fejed, menstruálhatsz(vigyázz, azért ne hetente), vagy csak közlöd vele, hogy inkább csak egy kis összebújásra vágysz alvás előtt. Aztán az is lehet, hogy evés közben jön meg az étvágy. De mindegy, mit választasz, csak azért ne menj bele, hogy meg ne bántsd. Mert azt úgyis ki fogja bökni menet közben hogy valami nem stimmel és lehet hogy ezen még jobban meg fog sértődni.
2010. szept. 17. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!