Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az ami kiábrándító/sok tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ami kiábrándító/sok tud lenni egy lányban?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 12:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%

Hát, ha ezt a kérdést fel kell tenni akkor:

1, még nem volt normális kapcsolatod

2, nem ismered önmagad ( ha lány vagy)

2010. szept. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Túlzott féltékenységgel engem el lehet üldözni elég könnyen .

24/f

2010. szept. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Amikor nem nőiesen akar viselkedni

Ha erőszakos, trágár kifejezéseket használ, közönséges, ápolatlan.

Tudom ez egy fiúnál sem nyerő, de egy lánynál egyenesen visszataszító

Ezenkivűl még az, ha sminkeli magát (de ez csak az én hülyeségem, általában nem igaz)

2010. szept. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
az hogy van valami elképzelésem nem jelenti azt, hogy mindent tudok..
2010. szept. 14. 12:45
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
én ány vagyok,de szerintem ez egyén függő.Pl.én elég érzékeny vagyok és minden megható dolgon(legyen az jó v.rossz) sírok.A volt barátomnak ebből,már egy idő után elege lett és már leszidott h. már megint sírok és stb.De pl.a mostani párom megértő és ő inkább azt mondja h. sírjam ki magam nyugodtam,mert utána könnyebb lesz.De a féltékenységet nem igazán szeretik(de szerintem akinek nincs rejtegetni valója,azzal ezt is meg lehet beszélni),valaki a sértődéseket nem szereti,ha csúnyán beszél,ápolatlan,akaratos
2010. szept. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

ha nem engedi, hogy meccset nézzek.

25F

2010. szept. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%

13:35 Szerintem tök aranyos lehetsz, engem egyátalán nem zavarna, ha meghatódál dolgokon. :P


Ami engem zavar egy lányban inkabb az, ha nem tudja kimutatni az érzéseit, olyan muja, hogy oda se bújik, meg semmi.

2010. szept. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%

Engem kiábrándít, ha buta. (Nem kell atomfizikusnak lenni, de legyen meg az esze.)

Gyerekes viselkedés, nyávogás. Arrogancia (a pasik úgyis azt hiszik, hogy nekik van igaza, egyszerűbb beleegyezni, mint vitázni velük). És minden már említett engem is zavar.

Sok, ha túl komolytalan, és semmit sem dolgoz fel valódinak, de a másik véglet is rossz, ha nem értik a humorom.

2010. szept. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
hát 1x jött az utcán 1 20év körüli nő nagyon jólnézetti meg jó alakja isvolt és amikor elment melleten olyan erös cigifüst szaga volt mint kb 1 50éves utolso alkoholista segédmunkásnak....na ez kiábránditó számomra
2010. szept. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem is kiábrándító, de idegesítő, amikor állandóan abban a vacak famernadrágban van és sose tud felvenni valami nőies ruhát, csak az a gatya mindig. :S
2010. szept. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!