Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mért nem mertek feladni egy közel 10éves barátságot, egy olyan párkapcsolatért amiben boldog lehetnél?

Figyelt kérdés
Én vagyok a barát akiben meg indult valami a lány iránt. És mikor több találka és nem félre érthető dolgok után a lány azt vágja a fejetekhez, hogy ő nem tudna többet érezni iránta mint barátság. Közben meg totál másként viselkedett velem. Mért nem lehet tovább lépni egy másik kapcsolat szintre?
2010. szept. 14. 10:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Akkor marad az, hogy érzelmeken nincs mit magyarázni.
2010. szept. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Utolsó én ezt megérteném, ha tényleg csupán úgy viselkedett volna velem mint egy barát, persze én voltam a lelki szemetesláda. viszont nem egyszer mint a barátnőm lenne, kézen fogva sétáltunk, vagy átkarolva a seggemet markolászva illetve én is simán megtehettem, vagy a ültünk egymás mellet egymás combját simogattuk és ezekre egy szót sem szólt ,hogy mért csinálom.
2010. szept. 14. 11:21
 13/19 A kérdező kommentje:
11 15ös utolsónak gondoltam írni
2010. szept. 14. 11:22
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Állj a lábadra. Nem, nem. Húzza csak az agyadat. Pici tisztelet legyen már irántad. Én már régen is azt mondtam volna, ohgy mai belefér a barátságba, csak annyi és kész. Nem haveri társaság leőtt tikolódzni meg ilyenek. Gyerekes dolog.
2010. szept. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nem titkolóztunk senki előtt, csak mindenki azt gondolta, hogy köztünk több van már, és szerintem több is volt mint barátság csak nem vállaljuk fel. Lábamon állok, csak k*rvára nehéz lesz mivel egy baráti társaságunk van ebből következik legalább heti egyszer találkoznunk.
2010. szept. 14. 11:36
 16/19 anonim ***** válasza:

Akkor ha kérdezik, megmondod, hogy semmi több nincs és nem is lesz. És ehhez tartod magad. Mivel az érzésed nem kölcsönös. Bárkinek tudom mondani ,hogy szeretlek, bárkit meg tudok csókolni. De valóban szeretni az más dolog.


Én nekem volt ilyen esetem. Megkérdezétk, hogy akkor hányadán állok Y-nal. Mondom csak barátok vagyunk és kész. Következő kérdés (gondolom kitalálod, mi az): és megd*gtad? Mondtam nem. Erre láttad volna azokat a lenéző képeket. A következőt mondtam: Ti még arra sem vagytok képesek, hogy egy lányt megszólítsatok, nemhogy barátkozni vele. K*rva nagy csönd lett. (Tizenévesek voltunk.)

2010. szept. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Ez a megdugtad kérdés nálunk is meg volt, csak annyi különbséggel, hogy én meg is dugtam. Ezért szakított velem az előző barátnőm mert kiderült, hogy találkozgatunk.
2010. szept. 14. 13:43
 18/19 anonim ***** válasza:

én fél éve vagyok együtt a barátommal.

a legeslegjobb barátom volt az egész világon.ő mindig is többet érzett irántam,de mint később be mertem vallani magamnak,én is.a lelki társam,a legjobb barátom,az életem...és mindig húzta az agyamat...ez a lány milyen szép,az a csaj milyen jól smárol...kikészített ezzel...ő is tudott a pasiügyeimről.csókolóztunk párszor,fent volt nálunk,simogattuk egymást,fogtuk egymás kezét,a karjaiban feküdtem...aztán lett egy barátnője,és én kiborultam,mondtam neki h jöjjön fel,beszéljük meg.első perctől kezdve közeledett hozzám,tudtam h még mindig engem szeret,és attól kezdve nem érdekelt a barátságunk,csak legyen az enyém.de a barátságunk is megmaradt:)

2010. szept. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Tartsd tiszteletben, hogy a lány nem akar többet barátságnál. Vannak ilyen kapcsolatok, amit elmeséltem (11:15), azon kívül volt egy másik ilyen barátom, ő is fiú volt, és az egész családjával jóba voltam. Az anyja úgy mutatott be mindenkinek, mint a fogadott lánya, és tényleg úgy viselkedett velem. Ha pl. összeveszett a férjével, és kiborult, elsírta nekem a bajait, volt, hogy éjjel a városban fagyiztunk. Az egyik fiával pedig olyan jóba voltam, hogy bármikor odamehettem hozzá, megölelhettem, átkarolva jártunk mi is az utcán, anélkül, hogy valaha is bármi több kialakult volna köztünk. Pedig tudom, hogy bejöttem neki, többször is mondta, hogy milyen szép lány vagyok, csinos, stb., de a barátság többet ér, és ezt tiszteletben is tartottuk.
2010. szept. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!