Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mért nem mertek feladni egy közel 10éves barátságot, egy olyan párkapcsolatért amiben boldog lehetnél?

Figyelt kérdés
Én vagyok a barát akiben meg indult valami a lány iránt. És mikor több találka és nem félre érthető dolgok után a lány azt vágja a fejetekhez, hogy ő nem tudna többet érezni iránta mint barátság. Közben meg totál másként viselkedett velem. Mért nem lehet tovább lépni egy másik kapcsolat szintre?
2010. szept. 14. 10:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
A szavai megbízhatóbbak, azokat nehezebb félreérteni.
2010. szept. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fogadd el a döntését. Lehet bír téged, mint embert, kedveli a természetedet, a gondolkodásodat, jól érzi magát a társaságodban, de nem vonzódik hozzád fizikálisan. Ezzel nincs mit tenni.
2010. szept. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Szavaiban is az jött le mindig, hogy lehetne több köztünk,csak nekem volt valakim amikor nekem nem volt akkor meg neki volt. A fizikai vonzalom is meg van, ha nem éreztem volna azt is részéről fel se hozom a témát nála.
2010. szept. 14. 10:58
 4/19 anonim ***** válasza:
Egy lehetne nem ígéret, az egy héten belül is változhat.
2010. szept. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ja és most meg azt várja el mivel egy társaságba járunk tegyünk úgy mintha semmi sem történt volna.
2010. szept. 14. 11:01
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbáltátok és nem vált be. Előfordul.
2010. szept. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
De mikor már ott tart a társaság is már, hogy végre vállaljuk már fel egymást ne játszunk. Na meg a legjobb, hogy a csaj még egy hete se volt azt tervezte , hogy jövőre kettesben Olaszba utazzunk el most meg erre ez.
2010. szept. 14. 11:09
 8/19 anonim ***** válasza:
Tőle kellene megkérdezni, mi honnan szopjuk?
2010. szept. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy nagyon jó barátom. Aludtunk együtt, úgy, hogy semmi nem történt, fizettünk mindent egymásnak, ő nekem mesélte el a csaj-dolgait, én pedig neki a pasi-dolgaim, olyanok voltunk, mint a testvérek, elválaszthatatlanok, 100%-os bizalommal. Eltelt 3-4 év a megismerkedésünk után ilyen kapcsolatban, utána ő elment külföldre, dolgozni. Mikor hazajött, közölte velem, sőt, a szüleimmel is, mert épp nálunk volt, és beszélgettünk, hogy ő szeretné, ha több lenne köztünk. Szeretné, ha kimennék vele, még el is tartana, mert kint nagyon jól keres, stb-stb. Tudtam, hogy azzal, hogyha azt mondom, hogy "nem", elrontok mindent, ami eddig kialakult köztünk (a testvéri viszony), de bevállaltam. Azóta havonta 2-3x beszélünk skype-on, de ha szükségem van valamire, akár sírni neki valamiről, akár kölcsönkérni, akármi, akkor segít azonnal, amiben tud. Nem tudnám megmondani, hogy miért mondtam neki nemet, mert tetszünk egymásnak, mióta ismerjük egymást, nagyon jól elvagyunk együtt (erre biztosíték a sok év barátság), de én nem tudtam volna ennyi év után férfiként nézni rá. Egyszerűen nem tudnám megcsókolni, nem tudnék vele lefeküdni, semmi ilyesmi, mert én a testvéremnek érzem őt, nem férfinek... 21/L (srác is 21)
2010. szept. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ha sz*pni akarsz ne ide gyere! Amúgy szerinted mit csináltam, és erre volt a válasz, hogy folytassuk onnan ahol abba hagytuk, és ne csináljunk semmit.
2010. szept. 14. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!