Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek arról a helyzetről mikor a nő 32. a férfi 48.Együttélésről van szó. Heti MAX. egyszeri nagyon laza szex.( férfi részéről nem igazaán sikerül az az egy sem,talán nem kívánja nőt?)Kezdetektől fogva így működik köztük az egész.
2010. szept. 14. 08:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A nagymamám és a nagypapám között 16 év volt és minden működött. Ha nem működik az nem biztos, hogy a korkülömbségből adódik.

23/L

2010. szept. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
A férfi 50 körül már elég lazán veszi a dolgot de ha szeret meg tesz mindent hogy neked jó legyen. Beszélj vele erről!!!
2010. szept. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy 50 körüli értelmes férfival lehet erről beszélni, meg kell értenie a problémádat, szóval érdemes szóba hoznod.
2010. szept. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hiába beszélek már hónapok óta így van.nagy ívben le se ... .-ja az egészet.Csinálhatok én akármit.Pedig nekem nagyon nagy szükségem van rá hisz még CSAK 32 vok. és .. had ne mondjam.Ő pedig sajnos lazán veszi mintha természetes dolog lenne hogy sehol semmi.csak heti max 1.( az is csak...)
2010. szept. 14. 09:04
 5/12 anonim ***** válasza:

van olyan, h ne passzol két ember.

ilyenkor meg kell fontolni, h mindenki megy a dolgára. ha azonban nem ennyire fontos ez a dolog, akkor lehet kompromisszumokkal együtt maradni...


Neked kell eldöntened.

2010. szept. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sajnos ha szóba hozom nagyon kerüli a témát hogy ne is kelljen beszélni róla inkább megsértődik és elvonul.És már nem is tudok mit tenni.
2010. szept. 14. 09:10
 7/12 A kérdező kommentje:
Kedves 09 10.-es.Milyen kompromisszumokra gondolsz?
2010. szept. 14. 09:32
 8/12 A kérdező kommentje:
Még hozzá tennék egy két apróságot.Pl.: véletlenül rátaláltam egy helyen ahol beregisztrált az excsajok.hu oldalra és ott...Ezt SEM tudom mire vélni.
2010. szept. 14. 09:35
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha sexelni lenne kedved, rám számíthatsz!

:)

28F

2010. szept. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja, és tett rólad fel képeket is esetleg?
2010. szept. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!