Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Olyan szomorú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Olyan szomorú vagyok. Csak sírok és sírok

Figyelt kérdés

nagyon összevesztem tegnap a barátommal, mert a haverjai poénkodtak róla hogy amikor leugrottak a közeli klubba csajozott.

Utána a srác mondta nekem, hogy ők ezzel csak vicceltek, és hogy nehogymár komolyan vegyem.

De nekem nagyon rosszul esett.

Ő utána még próbálta nekem hogy ez nemigaz, szeret engem, de nem hallgattam meg. Ma nem keresett.

Nemtudom megcsalt-e, már nemis érdekel

Ma szakítottam vele:(

De szeretem...

Mostis sírok, de ezek után nemtudom mit higgyek és bízzak-e benne.

Ha belegondolok hogy hétvégén megint elmegy bulizni... és kitudja mit csinál mégjobban sírok ás úgy fáj:(

Meghalok.


2010. szept. 13. 21:59
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Hogyhogy hány éves? tizenéves természetesen. Ott divat félóránként szakítani és békülni gyakorlatilag a semmiért :D

Amúgy a srác nem csinált semmit kérj bocsánatot ha kell neked.

2010. szept. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

"És nem harcolok érte, ha neki más kell átpasszolom másnak. áldásom rájuk.És hogy már az sem érdekel ha megcsalt."


És ezek után idejössz rinyálni, hogy mit tegyek. Hogy így szereted, meg úgy, de semmilyen kompromisszumra nem vagy hajlandó, nem bízol benne, stb. Mit akarsz egyáltalán?????????????????????

HP.

2010. szept. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted, akkor miért szakítasz vele? Vedd észre, hogy ha látják a barátai, hogy féltékenykedsz, akkor annál inkább ugratnak!

Ha nem bírod ki nélküle, akkor hívd fel, és kérj tőle bocsánatot!

2010. szept. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
92%

De bírom a ilyen p.csákat, akik hitelesebb információforrásnak tekintenek poénkodó haverokat, mint a saját partnerüket. Nekem is volt egy ilyen sztorim és ugyan kibékültünk (a csaj hisztizett, mert egy haverom apja <akiknél vendégségben voltunk> poénkodott, hogy egy hete másik csajjal voltam) de aztán a kapcsolatunk végéig tüskét hagyot bennem.

Bizalmatlanságnak tűnik és még meggondolatlan éretlen hisztis csitri viselkedésnek is ez a szakítás.

Ha szereted, próbáld megbeszélni vele, de nem biztos, hogy a srác is jól jár egy olyan csajjal, aki az első apróságnál kikel magából és még f.szságot is csinál.

2010. szept. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
90%

Ha szereted, akkor minek szakítottál vele?

Csak poénkodás, pletyka miatt?

Megérdemled a sorsodat, magad alatt vágod a fát, sírjál csak!

Csak nehogy túl késő legyen mire észbekapsz!

2010. szept. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező te normális vagy? Tegnap leírtad a sztoridat, én mondjuk nem válaszoltam, de MINDENKI megmondta, hogy EGYÉRTELMŰ hogy csak viccelődtek! Te meg ezek után képes voltál szakítani vele, és most játszod a mártírt! Hívd fel most azonnal, hogy nem gondoltad komolyan, és kérj tőle bocsánatot, ha nem akarod, hogy tényleg más lány után nézzen! -.- Mit vársz mégis? Ha kidobod, eleve joga lenne más csajjal szórakozni, de mind1...
2010. szept. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
87%
Sírjál! Fel ne nőj! Fel ne hívd! Legalább keres egy normálisabb csajt. Basszus, hogy neked mekkora problémád van:( ami nem volt, amíg nem kreáltad magadnak.
2010. szept. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
82%
Hát ez egyrészt gyerekes, másrészt vicces, harmadrészt meg te mondtad neki,hogy nem létezik számodra...ezek után nem csoda ha nem hív. Igazából szerintem nem csalt meg,csak szivattak,mert gondolom máskor is ilyen kis sértődékeny vagy és ezért.Ő bocsánatot kért, te meg leráztad....ha megcsalt és eltitkolta,és te szakítottál vele akkor most lehet hogy örül neki.Ha meg nem csalt meg és bocsánatot kért(ami valószínűbb így látatlanba is), te meg elküldted a p.csába akkor most egy hisztis buta csajnak tart(ami jogos lenne) és azért nem keres. Ne haragudj de hány éves vagy? nem bántásból tényleg, de kb úgy viselkedsz mint egy 10 éves aki nem tudja melyik barbit akarja---
2010. szept. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
2010. szept. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
92%
Te tényle gnem vagy normális, hogy szerethetsz vkit ha nem bízol benne? Van egyáltalán okod arra hogy ilyen bizalmatlan legyél felé? Miért baj az ha a haverjaival lement vhová pár órára? Férfi kell neki a kikapcsolódás. Az meg hogy ugrattak, azt meg csak egy hülye veszi ennyire komolyan! Tényleg nagyon gyerekes vagy!!!!! És tényleg ha álmodban csalna meg akkor meg azért hagynád el? Nőlj fel és legyél már érettebb nő, mert igy senkinek sem fog kelleni egy hisztérikus nőszemély! Ha szereted ne hagyd el ilyen hülyeségért! Főleg ha ő is szeret!!!! Semmi értelme ennek a hülyeségnek!
2010. szept. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!