Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Olyan szomorú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Olyan szomorú vagyok. Csak sírok és sírok

Figyelt kérdés

nagyon összevesztem tegnap a barátommal, mert a haverjai poénkodtak róla hogy amikor leugrottak a közeli klubba csajozott.

Utána a srác mondta nekem, hogy ők ezzel csak vicceltek, és hogy nehogymár komolyan vegyem.

De nekem nagyon rosszul esett.

Ő utána még próbálta nekem hogy ez nemigaz, szeret engem, de nem hallgattam meg. Ma nem keresett.

Nemtudom megcsalt-e, már nemis érdekel

Ma szakítottam vele:(

De szeretem...

Mostis sírok, de ezek után nemtudom mit higgyek és bízzak-e benne.

Ha belegondolok hogy hétvégén megint elmegy bulizni... és kitudja mit csinál mégjobban sírok ás úgy fáj:(

Meghalok.


2010. szept. 13. 21:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérj bocsánatot. Nem csinált semmit.
2010. szept. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

nehogy már egy ilyen semmiségért legyen vége..

kérj bocsánatot,beszéljétek meg..aztán boruljatok össze:)

2010. szept. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

ugyan, honnan veszed hogy nem???

Én nem bizom benne.

Elmondtam neki telefonban nemrég, hogy számomra ő már nemlétezik. És nem harcolok érte, ha neki más kell átpasszolom másnak. áldásom rájuk.

És hogy már az sem érdekel ha megcsalt.

Amikor letettem elkezdtem sírni

2010. szept. 13. 22:07
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy halsz meg. 2 nap múlva bocsánatot kérsz, ezt kicsit túlreagáltad. Ha minden szakításba belehalt volna mindenki, már kihalt volna az emberiség.
2010. szept. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
ez hülyeség,hívd fel, béküljetek ki, nyilván h csak szórakoztak a haverjai
2010. szept. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor döntsd el mit akarsz. Ha nem akarsz harcolni érte, akkor ne tedd, de akkor nem fogsz belehalni. Ha meg harcolni akarsz érte, akkor ne csak sírj, hanem szerezd vissza, ha tényleg szereted.
2010. szept. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
jaj, te vagy az a csaj aki tegnap is írt. szerintem itt mindenki azt mondta hogy csak ugrattak a haverjai ha ezekután te mégis kidobtad akkor ez van sajna. múltkor is ez volt a gond,hogy kidobtad ő elment bulizni te meg kiakadtál. na most megint ez lesz,csak nem biztos hogy visszamegy hozzád mert senkinek nem kell egy labilis nőszemély.
2010. szept. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nyomósabb bizonyíték lenne, ha álmodban hűtlenkedett volna, és amiatt hagynád el.
2010. szept. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mennyi a barátod?
2010. szept. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szakítás után elmegy bulizni, esetleg csajozni, akkor mit akarsz ettől a kapcsolattól?
2010. szept. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!