Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem a barátnőm pasiját....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Genevieve kérdése:

Szeretem a barátnőm pasiját. Mit tegyek? 16/L

Figyelt kérdés

Szóval.. Van egy fiú,nagyon aranyos meg minden,egyszerűen beleszerettem,és bemutattam a barátnőmnek. Tudta,mennyire fontos ez a fiú nekem,de állítólag szeretik egymást,így összejöttek..

A szívem szakadt meg. Próbálom elfelejteni a fiút,de nemtudom,nem tudok vele nem beszélni,folyton keres,hív,ír,megállít a folyósón..Egyre jobban beléhabarodok.. Mit csináljak?:(

Nem akarom egyikőjüket sem elveszíteni,de ha jól gondolom,még ha szakítanak is,és összejövök vele,rajtam csattan,mert biztos miattam..vagy nem?:(

köszi a válaszokat:)


2010. szept. 13. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
hát várd meg még szétmennek szerintem :S vagy keres mást
2010. szept. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mekkora egy gerinctelen féreg a bnőd...ha mondjuk elhódítanád tőle a pasit akk se lennék te a szemét sztem mivel mondhatni ő vette el tőled..
2010. szept. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ezt velem játssza el valaki, akkor már rég nem lenne olyan gondom, hogy egyiket elveszítem, mert aki összejön azzal, akiről tudja, hogy szeretem, az nekem nem barátom (fiú vagyok). Ha a srác hajlik feléd, nyugodtan elveheted a másik lánytól. Igazából helyesebb lett volna úgy fogalmazni, hogy visszaveheted. A barátnőd egy kis genyó, nem is érdemel mást.
2010. szept. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!