Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nagy köcsögség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagy köcsögség amit csináltunk? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

azt se tudom hol álljak neki!


Kezdem a legeslegelején! Úgy kezdődött a dolog h haverom meg ismerkedett 1 csajjal a neten és lenn voltam havernál 1x amikor kamozott vele és a csaj engem is meglátott a kamban és azt mondta már akkor belém szeretett (ezt utólag mondta mikor már fel vettem msn-re) nah de közben össze jött haverommal és pár hete itt volt nála és azt mondta ha agyerek meg se csókolta és semmi, nah és most hétvégén megint itt volt a gyereknél és buliztunk a gyerek most se foglalkozott vele meg se puszilta egész délután/este meg se ölelte szal nem is érdekelte a csaj őt nah a csaj meg velem foglalkozott egész este az ölemben ült én simogattam (barátiassan) és hát este 3-an aludtunk 1 ágyban haverom+csaj+én és hát a csaj nem is a haverom felé fordult hanem felém és hozzám búj én ugye ezt viszonoztam és akkor meg csókolt és el kezdte verni a falloszom csak hogy szépen foaglmazzak ;) és csak színlelte azt h alszik közbe csak halgatolózott egész végig és (ki rakta mind 2-őnket tőlük (szerintem ha télleg szerette volna a csajt akkor csak engem basz ki 2 pofon kiséretében) mer egész nyáron majdnem arrol papolt hogy ő mennyire szereti stb... közbe le se szarta) nah és kirakott minket


És arra lennék kiváncsi h nektek mi a véleményetek erről?


Jah és alig tudtunk haza jönni hozánk is mer neki meg nekem se volt pénzem és úgy volt hogy őt viszi haver meg hozza és délután nálunk volt és hát le is feküdtünk amiről nem tud senki! max anyumék mer ők meg alattunk voltak a konyhában :D


Énis szeretem őt nagyon! Neki: "én vagyok az élete első igazi szerelme"


Szerintetek nagyon köcsögök voltunk?

Jah és amúgy akkor éjjel 1x-üen nem bírtam ellenálni hogy ne csókoljam vissza stb és nagyon kívaántam.


Ut.: Bocsi a helyes írási hibákért! és köszi előre is a válaszokat!


2010. szept. 13. 15:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

b@szki azért mert te így mutatod ki a szeretetedet, attól még nem biztos hogy a haverod is! lehet h a haverodnak csak egy kis időre volt szüksége, mert mondjuk nem bátor ilyen dolgokban vagy nem volt még barátnője, vagy akármi! és a csaj is köcsög volt hogy téged szeretett és nem szólt a haverodnak. Ha én a helyedben lettem volna, és a srác a barátom lett volna, biztos h nem tettem volna meg! ahogy előttem is írták, egy barát többet ér egy nőnél! akkor már inkább szüzen halnék meg! de én becsülöm annyira a barátaimat, hogy nem b@szok ki velük holmi ellenálhatatlan, nyálas érzelmek miatt! am meg az írásodból úgy vettem ki h te még a haverodon akadtál ki h miért nem fogta meg a barátnője kezét stb. az meg sem fordult a fejedben h az az ő magánügyük? meg az h nem olyan "tökéletes" mint te, de ennek ellenére mégis megbízott benned annyira, hogy velük alhattál egy ágyban! de te nem becsültél meg egy barátot, és ez nagy köcsögség volt...


18/F

2010. szept. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

hmm értem! Kössz a válaszokat :S Igazat adok nektek :(

Jah és azt nem mondtam 1 szóval sem h tökéletes vagyok

És amúgy meg azért "akadtam ki" mer a csávó eggyeltalán nem iennek álította be magát, ő játszotta a nagy menőt a nagy nő csábászt stb... és ezért volt nekem furcsa amúgy barátnője is volt már! amúgy értem amint mondtatok h nagyon szemetek voltunk és most is 1 utolsó szar alaknak érzem magam :/ :(

2010. szept. 13. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!