Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanács kellene, mit tegyek most?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanács kellene, mit tegyek most?

Figyelt kérdés
Röviden: A párommal lassan 7 éve vagyunk együtt.Mindig is imádtam jó volt a kapcsolatunk.2 éve lakunk együtt azóta van egy 1.5 éves kisfiunk is.Azt hiszem a problémák akkor kezdődtek mikor összeköltöztünk.Elfelejtett figyelni rám törődni velem.Testi kapcsolatunk egyre rosszabb szinte már nincs is...Sokszor beszéltem már vele erről de állítja szeret nincs senkije stb..ezt el is hiszem mert tudom mennyit dolgozik.Sokat és pont ez az hogy este ha hazaér fáradt nem akar velem együtt lenni.Viszont én nagyon igénylema törődést és nem utolsó sorban imádom a sexet..és hiányzik.Nagyobb probléma az hogy sajnos gyorstüzelő így -5-6 perc egy szeretkezés nálunk:(Így érthető ha többet szeretnék mint ami van.Tehetetlen vagyok már mert nekem ez így nem jó de itt a kisfiam akire gondolnom kell.Mikor szóbahozom ezeket a témákat meg csak kinevet hogy beképzelem magamnak ezeket a problémákat.Próbáltam már rá hatni úgyis hogy azt mondtam ha nem változik elköltözöm.De 1 nap jó világ után ugyanaz indul előröl..már nem tudom meddig bírom..teszem hozzá lenne kivel félrelépjek de nem tudom megtenni..Nagyon örülnék ha valaki tudna segíteni kicsit is legalább,mert nehéz ez már nekem szinte minden nap sírni ezért:(Főleg hogy nem tudom megéri-e.Örökké nem tudom csak a kisfiam érdekeit szem elött tartani:(
2010. szept. 13. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Hú hát ez egy nagyon fura helyzet....A Félrelépést mindenféleképp hagyd ki, az nem megoldás noha tényleg szereted a párodat és ő is téged akkor biztos hogy egyszer komolyan le tudtok ülni és beszélgetni megmondani neki hogy ez neked így nem jó, próbáljatok tenni ez ellen valamit...sajnálom de nem tudok többet mondani :s de azért kívánom hogy minden jöjjön rendbe :)
2010. szept. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez az első kérdés amire nehezen válaszolok,mert őszinte és szívhez szóló.Nyilván helyetted dönteni senki sem tud/mer/.Meg kellene próbálnod szüneteltetni a kapcsolatot egy kis időre,külön költözni vagy vissza a szülői házba.A különlét sok mindenre választ adhat bár nem a legkönnyebb 7 év után.A körülményeidet nem ismerem nem tudom,hogy anyagilag mennyire függsz a párodtól,hogy megteheted-e az elköltözést,ha nem akkor nagyon gyorsan törekedj az anyagi függetlenségre.A félre lépésről pedig ráérsz még gondolkodni,mert az sem jó megoldás ,még egy terhet vennél a nyakadba,nincs elég bajod?
2010. szept. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen teljesen igazad van van elég problémám már így is..

Az a baj,hogy gondoltam már rá,hogy tényleg különköltözöm legalább csak azzal az indítékkal,hogy így talán jobb lesz és megoldóik a probléma ha rájön ő is hogy nélkülem nem megy..de függök tőle anyagilag,anyukámhoz költözhetnék de ő sem áll úgy anyagilag hogy segítsen nekem..és én sem kapok egy megélhető összeget sajnos...és azt hiszem ettől a különköltözéstől azért félek kicsit mert rájönnék hogy jobb nekem egyedül..nem tudom..olyan nehéz ez így...Köszönöm a válaszokat:)

2010. szept. 13. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!