Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a legjobb megoldás? Arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb megoldás? Arra gyanakszom, hogy a barátom olvassa az üzeneteimet.

Figyelt kérdés

Nem vagyok benne biztos, nem bukott le vele és alapvetően megbízom benne, nem jutna eszembe soha, hogy ilyet tesz, de történtek szokatlan dolgok mostanában az üzeneteim közt.

Rákérdezzek nála? Ha nincs igazam és megvádolom ezzel, akkor nagyon megbántom teljesen feleslegesen. Ha igazam van, akkor meg kell tudnom miért tett ilyet.


2022. márc. 12. 10:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Állt
2022. márc. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Irjàtok a jelszovàltàst semmi értelme mert ha kémprogramot tett a kérdezőre az minden billentyű lenyomàst észlel..én is isnerek ilyet akinek a fia szàmitogépzseni bàr élőbe még nem mutatott be a fiainak de ő ismeri az én gyerekeimet személyesen (a csalàdot baràtnőt meg a kémptogram àltal)
2022. márc. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Ülj össze egy barátnőddel és játszatok el egy beszélgetést, ahol olyan dologról írtok, ami "csapdába csalhatja" a srácot. Valaki írta a szakítást, vagy pl beszéljetek meg valami bulit egy megnevezett napra, "ahol ott lesz Pityuka is", aztán ha rákérdez a barátod hogy mit tervezel aznapra, mond hogy dolgozol.

Egyébként milyen furcsa dolgok voltak, mik erre utaltak?

2022. márc. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

- jelszavazás mindenhol

- kétfaktoros belépés

- beállítások- kijelentkeztetés midnen device-ról, (a device-okat is tudod csekkolni ahol be vagy lépve btw), és email küldés beállítása az emailcímedre minden ettől eltérő vagy új device esetén.


Bevallani meg nem fogja, úgyis le tagadja, ha rákérdezel. Amit mondtak trükköt h lebuktasd, az jó ilyen esetben..

2022. márc. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de nem lebuktatni akarom, sem játszmázni vele. Arra vagyok kíváncsi, hogy ha ő piszkálja a fiókomat, arra mi lehet az oka. Nincs titkolnivalóm, semmi olyat nem találhat, ami bajbakeverhet engem. Egyszerűen nem értem, miért tesz ilyet és szeretném megtudni az okát. Ha ő volt egyáltalán. Lényegében annyi történt, hogy egy számomra ismeretlen címről zsarolásszagú üzeneteket kapok, olyat, ami témába vág másokkal folytatott beszélgetésekbe, és hol arra célozgat benne a küldő, hogy csalom a páromat, hol arra, hogy ő csal meg engem. Furcsa, ijesztő és érthetetlen, de lehet hogy csak paranoja. Nem tudom.

A jelszóváltoztatás természetesen nekem is eszembe jutott, de nem megoldás, mert attól nem fogom megtudni azt, hogy ő volt, vagy nem.

2022. márc. 12. 16:42
 16/18 anonim ***** válasza:

ha nincs okod félelemre, és nem folytatsz valakivel olyan titkos "viszony-levelezés" akkor nincs mitől tartanod és félned, akkor csak szimplán ingorálni.

Voltak anno olyan zsaroló levelek, hogy látlak, hogy xy oldalon voltál fent és ahogy önkielégitesz, ha nem fizetsz bitcoinban ennyit meg annyit akkor a lev.listán lévőknek elküldi a képet..

Ha nem ilyen, hogy zsarol akkor mi félnivalód van?

Ha pedig utalások, hogy ő csal akkor már gáz...

tiltsd a jelszót egyelőre, de igen megtudhatod, hogy ha nem jön több email akkor lehet ő játszadozik valamiért...

akkor pedig van egy perverz titkos oldala amit nem ismertél...

2022. márc. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

#16 Sajnos az üzenetek annyira az utolsó mondatodra utalnak, hogy lassan kezdek bedilizni. Remélem, hogy csak valami barom szórakozik velem, de ha nem akkor komoly gondom van az emberismerettel.

Köszönöm a válaszokat.

2022. márc. 12. 18:32
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm a válaszokat, de nem lebuktatni akarom, sem játszmázni vele. Arra vagyok kíváncsi, hogy ha ő piszkálja a fiókomat, arra mi lehet az oka.


És szerinted itt majd a gyakori népétől fogod megkapni a választ?

2022. márc. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!