Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a legjobb megoldás? Arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb megoldás? Arra gyanakszom, hogy a barátom olvassa az üzeneteimet.

Figyelt kérdés

Nem vagyok benne biztos, nem bukott le vele és alapvetően megbízom benne, nem jutna eszembe soha, hogy ilyet tesz, de történtek szokatlan dolgok mostanában az üzeneteim közt.

Rákérdezzek nála? Ha nincs igazam és megvádolom ezzel, akkor nagyon megbántom teljesen feleslegesen. Ha igazam van, akkor meg kell tudnom miért tett ilyet.


2022. márc. 12. 10:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
11%
Miért zavar ha olvassa? Titkolni valód van?
2022. márc. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Válts kódot. Mi ezen a bonyolult? Ha ő olvassa, szóba fogja hozni. Akkor rá tudsz kérdezni.
2022. márc. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki, hogy milyen szokatlan dolgokat tapasztalsz, de ne úgy, hogy őt vádolod vele. Csak meséld el mi történt és várd meg hogyan reagál rá. Mik azok a szokatlan dolgok egyáltalán?
2022. márc. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%

Én egyszer megvàdoltam tiszta hülyének nézett..

Màr nem érdekel hogy olvas-bàr azt hittem màr nem olvas hisz sok év eltelt és nem gondoltam hogy még a gondolataiba vagyok..

Mindig segitett anonim a hàttérből-de ez kevés nekem akkor szükségem lett volna rà mikor összeomlott minden..visszaolvasom a régi üzeneteim amit csalàdnak küldtem le se tagadhattam volna mennyire padlon voltam..

Mindegy az a lényeg a màsiknak jó lett lehet rajtam csak bosszut akart àllni mivel megvàdoltam .

2022. márc. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%

Ha olvassa nem bizik meg benned, és tényleg már mindenhol lehet jelszóval védeni a technikát szóval, a gépnél jelszó, a mobilnál/tablet szintén...


nálam is történt ilyen egy nagyon jó ismerőst vesztettem el egy féltékeny emaileket nézegető feleség miatt...

2022. márc. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
56%

Tagadná ugyis.


Nekem a fonokom tudta meg itt a jelszavam..es folyamat elarulta magát hogy olyamokrol beszel velem amikrol elotte valo nap itt kerdezgettem.

Meg a facem is folyamat leste.


Jelszot valtpztattam masnap ideges volt hogy alig aludt mert jelszot keresett.

Facerol meg tiltottam



Valahogy megromlott a munkakapcsolatunk:D


Az ilyenek NEM fogják egyenesben bevallani mert eleve nem egyenesek.

2022. márc. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
Bevallani tényleg nem fogja, szóval beszélgess messengeren a barátnőddel arról hogy szakítani akarsz. Ez talán elég nagy kutyaszorito ahhoz, hogy valamivel elárulja magát.
2022. márc. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy miért zavarja?? Ha nincs is titkolni valója, amit írnak neki azt neki írják nem még egy 3.ik félnek is.
2022. márc. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
14%

Igen Béla is azért tudott a baràtnőmről mindent :)

Ahelyett hogy olvasgat vitt volna el randira màr az elején nem éveket elcseszni .. meghàt minden màshogy alakulhatott volna

2022. márc. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

Mindig üzent jeleket hagyott hitegetett évekig :(

Edda elmondom majd de aztàn sosem mondta el..

Meg angyal hogy ő màr ott àkkt mellettem ..sajnos nem éreztem :(

2022. márc. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!