Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan felejtsem el már végre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el már végre?

Figyelt kérdés
Már hosszú ideje szeretek egy fiút, együtt voltunk, de ő nem szeretett, csak játszott velem, kihasznált, én mégsem tudom elfelejteni annak ellenére sem, hogy átvert. Ha folytatnám vele azt a "kapcsolatot" akkor talán hamarabb kiábrándulnék belőle? Vagy az a megoldás, ha nem találkozom vele soha többé?
2010. szept. 13. 00:58
 1/10 anonim válasza:

szerintem hülyeség lenne vele folytatnod...

nézelődj inkább más fiúk után és akk eltereled a gondolatod róla és a végén hátha sikerül találnod egy olyan srácot akibe beleszeretsz és ő is viszont fog szeretni téged.

2010. szept. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ne találkozz vele! Ha folytatod vele a kapcsolatot, az a lehető legrosszabb amit tehetsz.


24/L

2010. szept. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem lenne gond másik fiút találnom, akadna jelentkező bőven, de ha szerelmes vagyok, akkor bele tudok másba szeretni egyáltalán? És ha össze is jövök valakivel, és nem szeretek belé, és az illető belém szeret, és szakítok vele, akkor megbántok egy embert is:( Nem tudom mi lenne jó.
2010. szept. 13. 01:04
 4/10 anonim válasza:
olyasvalakivel gyere össze akinek van rá az esélye h bele szeress:) de a lényeg h ne gondolj és ne találkozz azzal a sráccal aki átvert.. verd ki a fejedből!
2010. szept. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ismerkedj, tereld el a gondolataid, ne legyél sokat egyedül.

A következő szerelem, egy kedves fiú el fogja feeljtetni pikk-pakk egy pillanat alatt. Hidd el!

2010. szept. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
utolsó.. énis ezt mondtam mindig másnak.. de tudom milyen érzés az, amikor szeretsz vkit, és nem kölcsönös az érzés.. eléggé moslék valljuk be.. másfél éve nem tudom elfelejteni a párom. 8 hónapig voltunk együtt. de lehet az sem segít h hetente találkozunk, és együtt vagyunk több órát.. de azóta eltelt 2 nyár.. amikor egyáltalán nem találkoztunk.. így jött ki. bocs az offér, meg a "siránkozásér"... 19f
2010. szept. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyszer már mikor nem volt még köztünk semmi, összejöttem egy kedves helyes aranyos fiúval, akkor sem segített, hogy mással voltam, aztán összejöttünk, vége lett,(már rég) és még mindig szenvedek, ugyan úgy szeretem, pedig megalázott, becsapott, kihasznált, és mégis. Velem van a gond szerintem, már magam is utálom emiatt.
2010. szept. 13. 01:17
 8/10 A kérdező kommentje:
Ti voltatok már így? Hogy azt kívántátok, hogy bárcsak utálni tudnátok valakit? :'(
2010. szept. 13. 01:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos velem is történt már ilyen.. Másfél évig nem volt köztünk semmilyen kontaktus(e-mail, sms...)és szinte már szabadnak éreztem magam.. Erre megkeresett és azóta megint feljöttek bennem a dolgok.. Nagyon rossz.. Most vesz el egy olyan nőt, aki neki a TÖKÉLETES KOMPROMISSZUM.. Ennek ellenére akarna tőlem egy két dolgot..(szex) De csak meg lehet szabadulni.. Szerintem a teljes elszigetelődés segít és mikor már észre tudod venni azt, hogy tetszel a férfiaknak, nem szabad engedned hogy az a bizonyos -aki bántott- ismét megkeressen..Ellent kell állni a lehetőségnek mert jó vége nemigen lehet.. Szerintem.
2010. szept. 13. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A megoldás tényleg az volt, hogy nem találkozom a fiúval, és ismerkedem. Már egyáltalán nem érdekel szerencsére. :)
2010. okt. 22. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!