Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet egy olyan kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy olyan kapcsolatot fenntartani ahol nincsenek közös programok?

Figyelt kérdés

Nem élünk együtt. Hetente többször találkozunk.

De amit csinálunk annyi hogy beszélgetünk kicsit vagy megnéztünk egy filmet. Családjához nagyon ritkán a barátaihoz egyáltalán nem megyünk.

Másokkal elmegyek étterembe kávézóba vagy sétálni de a párommal nem lehet.

Nagyon unom magam ebben a kapcsolatban.

Nem hiszem hogy tovább fog működni ez a kapcsolat így.


2022. márc. 7. 07:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem is fog.

Nem vállal fel téged, nem akar közös élményeket, nem szeret.

Mi a kérdés ?

2022. márc. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3%
Normális esetben a program maga a másik személy. Neked szórakoztató központ kell, nem kapcsolat.
2022. márc. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Hogyne kellenének már közös programok, 2-es? Persze, néha jó a semmittevés, fe egy kapcsolat elég könnyen belefarad, ha nem erik ingerek.
2022. márc. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

1 évig - csúnya szakítással.😅


Nem ajánlom.

2022. márc. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

En 1 évig voltam ilyenben eléggé antiszoc a pasi


A következő barátommal már az első 2 het alatt történt velünk annyi minden amennyi az exemmel 1 ev alatt sem. Röhögve meséltem is az exnek. Azóta megerőltetné magát, vinne mindenhova, de mar bukta.

Tv re és szexre korlátpzott le, hülye lennék visszamenni hozzá. Aki antiszoc az az is marad.

2022. márc. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kapcsolat? Ez nekem nem számít annak.
2022. márc. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez így csak szexkapcsolat. Nem igazi.
2022. márc. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen kapcsolatom, még a sarki fagyizóba sem volt hajlandó velem elmenni nyáron, bent kellett ülni a szobába amikor olyan szépen sütött a nap. Én sem vagyok egy nagy kijárós egyébként, de amikor tényleg SOHA sehova, szó szerint, az azért eléggé depissé tudja tenni az embert. Szerintem ez hosszútávon nem fog működni köztetek.
2022. márc. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nekem az első párom két év után lett ilyen szinten lusta, 20 éves létünkre állandóan feküdtünk és filmet néztünk.

Azóta szerencsére megtaláltam a páromat, akivel annyit progiztunk egy év alatt, mint az előtte levő három párommal összesen soha.

2022. márc. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!