Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti miért titkolnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti miért titkolnátok?

Figyelt kérdés
A barátommal szakítottunk májusban és azóta megmaradt köztünk a barátság. Én elmondtam neki őszintén, hogy azóta már van egy kialakulóban lévő kapcsolatom. Másoktól tudom, hogy neki is van már barátnője, de akárhányszor kérdezem őt, mindig letagadja. Nem hiszem, hogy még mindig szeret, legalábbis jól titkolja, mert amikor beszélünk, vagy találkozunk, semmi jelét nem adja annak, hogy újra akarná velem kezdeni. Akkor szerintetek mért nem "vallja be", hogy neki is van egy kapcsolata, valahányszor rákérdezek?
2010. szept. 12. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
szerinted lehet reális ok az, hogy szégyenli? Fogalmam nem lehet miért, külsőre 'roszabb' nálad, vagy nem végzett 20 egyetemet. Eek eléggé nyomós indokok lehetnek. Más 5letem nincs.
2010. szept. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
19:59, köszi a választ. Erre még nem gondoltam, hogy szégyellné, egyik közös barátunk szerint szép a csaj. Azt nem tudom, hogy mennyire értelmes, de bunkókkal nem hiszem, hogy kezdene. Persze minden lehet, még az is, hogy neked van igazad. Hátha kapok még pár ötletet, mert én már elképzelni sem tudom,hogy mért tagad ennyire, őt meg ugye hiába kérdezgetem.
2010. szept. 12. 20:05
 3/5 anonim ***** válasza:

kialakulóban lávö nekem is van haveroknak elmondom de o. társaknak nem. aki olyan o.társam akit már régebb ota ismerek vagy nagyon jó haverom annak elmondom mert tudom hogy nemszol le ha mégsem jön össze...

a lényeg hogy nemakarja elhamarkodni a kijelentését.

nem titkolom hogy van kialakulóban csajom sosem titkolnám csak egyszerüen nem bizok meg annyira mindenkiben hogy elmondjam.

2010. szept. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mostmár mindenki tudjja xD de a nevem nem szal.......:P:D
2010. szept. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy neki is még csak alakulóban van és nem akarja elkiabálni. Meg lehet, hogy nem akar megbántani, tudod marhanehéz a nőket kiismerni, néha olyan dolgoktól megbántódtok, hogy szörnyű.
2010. szept. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!