Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Először barátság, utána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Először barátság, utána szerelem? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Miért ne lehetne a szerelmed egyben a legjobb barát? Valaki azt írta, hogy a párjának mégsem számolhatna be ha "kikacsingat a kapcsolatból", vagy mégis meg lehetne ezt is beszélni szerelmesek között, (hiszen ez az őszinteség)?

Nálatok hogy alakult ez a kapcsolatotokban?


2010. szept. 12. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nálam az alap hogyha szeretem akkor nem csalom meg.. és szerintem ha nem vagytok barátok,akkor egyszerűen dugóspajtásod van akivel elbeszélgettek az időjárásról nem kapcsolatod
2010. szept. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem rossz volt. összejöttem a legjobb fiú barátommal, és sajnos nem tudtam, úgy szeretni ahogy kellett volna, és 1hónap múlva a szerelmet,és a legjobb barátomat is elvesztettem..:/ legszarabb érzés volt..
2010. szept. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem ilyen nincs. Mármint nálam úgy van, hogy ha az első pillanatban nem érzek valamit, amit egyesek szikrának neveznek, akkor abból nem lesz semmi. És ez kivétel nélkül mindig így volt. Akármilyen helyes meg rendes volt, akkor sem tudtam megszeretni, ők barátok, nem akarok többet. Viszont akit szeretek, azt az első pillanattól fogva érzem, hogy szeretem, vagy nagyon fogom szeretni, szerelemmel, nem csak szeretettel. Megcsalni pedig szerintem nem szokás azt akit szeretünk.
2010. szept. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs "szerelem első látásra". Aki ilyen kapcsolatban él, annak valószínűleg hamar véget is ér. Az igazi szerelem az, amiben szépen megismeri egymást lassan mind2 fél és nem úgy indul, hogy "randizzunk". Aztán kialakul az érzés és egyre jobban hiányzik és kötődsz hozzá. Szóval először barátság, aztán szerelem. Én mindent megbeszélek a párommal, a barátom és a lelki társam is. Mással nem is tudnék így beszélni.
2010. szept. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ilyesmi olyanoknál fordul elő akik mindig járnak valakivel akikbe mint mondják egytől egyik halálosan szerelmesek...és ha épp lusták udvarolni akkor leakasztanak egy ismerőst(akit barátként tartanak számon pedig a haver és barát közt km-es táv van),hogy ilyen funkciókat is megoldjon.

Azaz voltaképpen ha épp olyanjuk van lelövik a házinyulat de a környezetüknek úgy adagolják be hogy barátság volt szerelem lett-napersze

2010. szept. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nálam pedig csak a szerelem első látásra működik. Fogalmam sincs miért, nem vagyunk egyformák :)
2010. szept. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tényleg nincs szerelem első látásra. Én egyszer 18évesen megláttam egy 13éves lányt és úgy tekintettem rá mint egy aranyos dedósra-most 5év múltán hogy teljesen"kifejlődött"

hát hűb@sszus.........

2010. szept. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
20:08assal nem értek egyet. Nekem az első komoly kapcsolatom barátságból indult és azóta is tart.
2010. szept. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!