Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm bajban van. Segítesz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm bajban van. Segítesz?

Figyelt kérdés

Barátnőm járt egy sráccal, aztán dobta a srác, de barátnőm őrülten szereti a fiút. A fiú azt mondja, hogy szereti a barátnőmet, de csak barátként. És nem akarja elveszíteni, mint barátot. De azóta a fiú boldog egy másik lánnyal. És barátnőm szenved emiatt. zsereti a srácot, mindent szeret, ami Ő. Hogyan segítsek neki? Szeretnék segíteni neki, hogy túllegyen ezen. Segítség!


15 éves a barátnőm, a fiú 17


2010. szept. 12. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Hagyd a franca, még kis 15 éves, majd lesz más akibe beleszeret.
2010. szept. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát sztem nem igen tudsz. Legyél vele sokat és próbáld felvidítani.
2010. szept. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
szerintem menjetek együtt bulizni,meg kell értetned vele,hogy sokkal jobbat érdemel ennél a fiúnál.neki is úgy kell viselkednie,mintha nem érezne iránta semmit,össze kell szorítani a fogait,mosolyognia kell rá,hogy lássa a srác,hogy neki már semmit sem számít.a bnődnek minél előbb új fiút kell találnia.tudod,úgy van ez,mint amikor valakinek meghal a kisállata-a legjobb gyógyszer,ha gyorsan beszerez egy másikat.
2010. szept. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Légyszíves normális válaszokat írjatok. A barátnőmről van szó! Nekem ez FONTOS! Még ha ezt nem is értitek meg.
2010. szept. 12. 15:20
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

Kaptál normális választ 3mat is....-.-

Vágom h fontos de ezt csak te tudod megoldani....

2010. szept. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy kivagy, de hidd el, a fentiek normális válaszok. Gondolj egy picit bele, ne rugaszkodjatok el valóságtól. 15 évesen semmi nincs veszve. Fáj, az tény, de csak annyit tehetsz, hogy kirángatod ebből az érzelmi gödörből.


Sokszor fogod még hallani: lesz még pár ilyen.

2010. szept. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azt a szöveget az első válaszolónak szántam. ha nem láttátok volna, akkor a másik kettőt felpontoztam, de mindegy. örülök nektek, akik belekötnek mindenbe. :)
2010. szept. 12. 15:31
 8/10 anonim ***** válasza:

És még ennek ellenére jársz vele??? Hagyd ott a francba! Vagy ha nem teszed ő biztosan elhagy majd téged! Idő kérdése csak!

21/L

2010. szept. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Együtt vagy egy olyan csajjal aki mást szeret? Te hülye vagy?
2010. szept. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
jaj hülyééééééééééééééék. lányvagyok :D:D::D:D értelmezzétek már akrdést istenem. nem vagyok énse hülye -.-
2010. szept. 12. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!