Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom haverja írt nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom haverja írt nekem egy verset. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

A barátommal fél éve vagyunk együtt. Szeretjük egymást (főleg Ő engem). Ő most elutazott külföldre pár napra, és én itthon maradtam, unatkoztam, felajánlotta az egyik haverja, hogy velem lóg, együtt voltunk egész nap, bár nem úgy terveztük, csak nem tudtunk elszakadni egymástól. Azt hittem Ő egy keménycsávó, akinek nincs szíve és esze, nem tud szeretni, de kiderült róla pont az ellenkezője. Olyan mélyen elbeszélgettünk... és úgy néztünk egymás szemébe, ahogy még soha senkivel. Éreztem, hogy izzik köztünk a levegő, de nem gondoltam, hogy ennyire. A tegnapi csodálatos napot követően ma írt nekem egy verset (rapszámot). Ilyen szépet még sose írt nekem senki. Leírta versben az egész napot, mindent amit érez. Ez volt az első verse, nem is néztem volna ki belőle, hogy tud ilyet. Az volt a lényege, hogy belémszeretett egy nap alatt, de nem lehet köztünk semmi, mert a barátom az ő haverja, és nem tenné ezt vele. Egyetértek vele, mert a barátom nagyon jó ember, nem szeretném megbántani, de még vele se éreztem magamat olyan jól soha, mint ahogy ezzel a sráccal ezen a tegnapi napon. Mit kéne tennem?

18/L


2010. szept. 12. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:

mindnképp várjál egy kicsit!

ha továbbra is úgyérzitek, hogy szeretitek egymást, izzik köztetek a levegő, stb, akkor nincs mese; ki kell állnotok és elmondani, mi történt. ha nem tennéd meg, egész hátralévő életedben ezen fogsz keseregni...

2010. szept. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocs de eleve nem kellett volna vele töltened a napod. Most már választhatsz ki kell neked. Nem tudom amúgy milyen nő lehetsz, mert ha van egy párod akit szeretsz, akkor nem mész el lógni a haverjával...hülyén jött ki. Meg hát a pasi is nagyon szemét h rád nyomult, holott tudta h a haverjával jársz. Hát ha a párod helyébe lennék akkor már biztos nem kellenél, ha egy nap elég volt ahhoz h meginogj az érzéseidben. Na mind1, majd írj h mi lett.
2010. szept. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
15:13! Te nem élted át, nem tudhatod mi volt. Ez a tali úgy indult, hogy csak barátok vagyunk, de a végére teljesen egymásba szerettünk, ezt nem lehet szavakkal leírni. A szívnek nem lehet parancsolni... Jelen pillanatban úgy érzem, nem szeretem a barátomat, mert rájöttem, hogy a haverja mellett sokkal boldogabb lehetnék, ha ez tényleg szerelem. Egyelőre várok, ahogy az első válaszoló írta, aztán ha továbbra is így érzünk mindketten, akkor szakítok a barátommal.
2010. szept. 12. 17:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt válaszd, amelyiket jobban szereted. Ha úgyis mindkét pasi ugyanúgy szeret téged, akkor megérti, amelyiket nem választod, és el fog engedni. De az könnyen lehet, hogy egymással többé nem fognak szóba állni.
2010. szept. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!