Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » OMG! Hogyan kell csókolózni? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

OMG! Hogyan kell csókolózni? :S

Figyelt kérdés
Még sosem csókolóztam és sajnos nem tudom mit kell tennem...Még csak a szájrapusziig jutottunk...Mit csináljak,ha a fiú bedugja a nyelvét a számba,én is csináljak hasolókép?Segítséééég :S
2010. szept. 12. 13:25
1 2
 1/11 Kamuuu ***** válasza:
Forgasd a nyelved majd jön magától...
2010. szept. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Huhh...ezzel sokra jutottam xD
2010. szept. 12. 13:27
 3/11 anonim ***** válasza:
2010. szept. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
OMG, ötezer ilyen kérdés van, használd a keresőt! Amúgy se lehet erre nagyon tanácsot adni, gyakorlat teszi a mestert.
2010. szept. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
megtanítalak ha irsz (privibe érdemesebb) egy msn-t majd mutatsz egy képet. persze csak ha bejössz :P
2010. okt. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ja és 17/F
2010. okt. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
OMFG
2010. okt. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

idióta kérdés.. xD

én is paráztam az első csók előtt.. nekem nem volt túl jó de ez nem jelenti azt hogy neked is az lesz..

úgy volt hogy feküdtünk a fiú szobájában és megkérdezte hogy megcsókolhat e és mondtam hogy igen és akkor megcsókolt.. kissé gyors volt de utána mondta hogy elsőre nem is volt olyan rossz.

azóta ezzel a fiúval nem vagyok együtt

hidd el hogy mindent tudni fogsz majd magadtól! tapasztalatból mondom :DD

L/14

2010. okt. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én is paráztam meg minden.jön magától de ha tényleg ennyire félsz az első smacitól próbáld meg vmi olyan helyre elcsalni ahol senki se lát..ha nagyon ügyetlen vagy ugy legalább csak a pasid röhög ki xD
2010. okt. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Utolsónak!

1. Tagold a mondatot.

2. Miért röhögné ki, ha már ezért kiröhögi felesleges vele lenni.


Amúgy nyugi kiscsaj, semmi baj nem lesz, jön az majd magától.

2010. okt. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!