Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mutassam ki, hogy készen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mutassam ki, hogy készen állok egy új kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Vége lett egy több éves kapcsolatomnak, már nem működött, nem voltam már szerelmes. Még a kapcsolatom alatt megismertem egy fiút, akivel nagyon jó barátok lettünk, de én idővel vonzódni kezdtem hozzá. Emiatt kicsit tartottam a távolságot, hátha meg tudom még menteni a kapcsolatot a barátommal, de nem ment.. A másik fiú nagyon közel áll hozzám, de félek azért nem közeledik, mert azt hiszi, nem vagyok még túl a régi kapcsolatomon, amúgy is félénk típus.. De én se vagyok valami bátor, ezért nem szeretném konkrétan megmondani neki, hogy mi van, csak utalni.. mit tegyek? 22/L
2010. szept. 12. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:

itt egy hatásos módszer

[link]

2010. szept. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:D Ez nagyon tetszett, köszi. :)
2010. szept. 12. 12:21
 3/8 anonim ***** válasza:
:D Kössél fehér lobogót a hajadba!
2010. szept. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

írd ki a homlokodra hogy szabad vagyok, vagy vegyél olyan pólót amire hasonlí van kiírva...extrémebb hogy pucéron beszaladsz egy legénybúcsúba úgy hogy a hátadra van írva:

Rúgj meg...a R betűt lehúzod és felé egy D butűt írsz... a régi diákcsíny áttírva...

2010. szept. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na jó, ezek mind jók és szépek, de valami értelmes is esetleg?:D
2010. szept. 12. 12:54
 6/8 anonim ***** válasza:

Rossz hogy véget ért a kapcsolatom, de dejó lenne már egy új.

(Csak most, csak neked grátisz...:))

2010. szept. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi(K):D
2010. szept. 12. 13:03
 8/8 A kérdező kommentje:
De azért még várom az ötleteket.
2010. szept. 12. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!