Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akar tőlem valamit? Érez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akar tőlem valamit? Érez valamit irántam?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel régebben már majdnem összejöttünk történt is egy pár dolog deh nem feküdtünk le.Ő össze akart velem jönni deh sajnos az élet úgy dobta a kártyát h. ez nem jött össze:S(külsó okok miatt)! Azóta eltelt 1 év és rájöttem h. szeretem.

Ezt mondtam is neki(annyit h. tetszik),h. mi lenne ha megpróbálnánk . Ez még nyár elején volt és erre azt mondta h. most nem akar csajt egyáltalán mert sokat lesz külföldön és dolgozik is. Én ezt elfogadtam viszont láttam msn-en is deh nem is írt rám semmi. Aztán most volt egy tábor ahová nem tudtam elmenni viszont a barátnőm igen. A barátnőmtől már a vonatnál megkérdezte h. én hol vagyok és miért nem jöttem?

Aztán a táborba barátnőm sétált és meglátta h. egyedül ül és szomorkodik...megkérdezte tőle h. mi a baja és közölte h. miattam szomorú és h. jó lenne ha ott lennék vele...

Aztán vége lett a tábornak és beszélgettem vele deh ő erről semmit sem mondott..csak megölelt és azt mondta h. reméli a következőre én is megyek...

Deh én ösze szeretnék vele jönni...mert szeretem...:S

Igazából eddig próbáltam elfelejteni deh mindig visszakerül a képbe...:S

Nah szóval szerintetek mit akar?

Mert én ebbe beleőrülök...nem akarok mégegyszer eléállni mert nem akarom magam mégegyszer beégetni...

Vagy csak barátkozik?? Deh tudom ha elmegyek a táborba történik valami és ez tuti!!!:S Ajj

Segítsetek..

Bunkó válaszok kíméljenek...

Kössz :)


Debi 17/L


2010. szept. 11. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
mit lihegsz?
2010. szept. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
:D
2010. szept. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
hhhhhh nemvolt lelkierőmh végigh olvasnih :D
2010. szept. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

:D:D


ha hiányzol neki akkor szerintem nyilvánvaló hogy akar valamit, de ha kimegy külföldre melózni akkor tényleg értelmetlen volna ha összejönnétek.. vaagy megpróbálhatjátok de szerintem abban több szenvedés lesz mint öröm mivel a távkapcsolatok általában nem szoktak olyan jól elsülni

2010. szept. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"deh" "nah" "h."

Magyar helyesírási tábor volt? Mert ha igen, tényleg el kellett volna menned...

Egyébként én a helyedben rákérdeznék egyértelműen, hogy most akkor mi is van.

És könyörgöm hanyagold ezt a hülye stílust, amit fentebb említettem...

2010. szept. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hmm már nem megy ki külföldre melózni csak nyáron volt kint...:)

Hát én nagyon szeretnék vele lenni...:(


A h-k miatt meg bocsi:S:D

2010. szept. 11. 23:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem akar tőled valamit, mond neki hogy jólenne ha valahova elmennétek ketten v ilyesmi ;)
2010. szept. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!