Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes vele lennem?

Figyelt kérdés
A problémám a következő: 10 hónapja vagyunk együtt a párommal, de még soha egyetlen szoval nem mondta h szeretlek, azt is max 2szer h hiányzom neki smsben, nem jozanon. Igazábol vannak jelek amik utalnak rá h esetleg szeret, mert nagyon kedves tud lenni, figyelmes (simogatások, virágot kapok töle csak ugy, ha nála vagyunk mindig ö késziti a reggelit egy szoval mindig oda figyel mire van szükségem mit szeretek). De idönként ugy érzem ha nincs lo jo a szamár alapon van velem. Vagy ennyire nem tudja kifejezni az érzéseit szoban? Nála ez tettekben nyilvánul meg inkább, viszont nekem néha jol esne ha kimondaná. A szex is ritka nálunk, elég gyorsan elintézi, tul sokat nem foglalkozik velem ilyenkor. Sokszor fáradt, amit éppen megértek munkájábol adodoan.
2010. szept. 11. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
A Férfiak nem annyira érzelgősek mint a nők, szóval ez egyértelmű, de ha megfigyeled, gondol rád. Szóval tettekben nyílvánul meg. A sex azért nem megy neki valószinüleg, mert fáradt vagy ideges a munka miatt, vagy azon agyal hogy ki ne rugják. Az ilyen dolgok eltudják venni a férfi sex éhségét, és inkább a probléma megoldására fordítja a saját energiályát. Nem lehet idegeskedni és szeretni is egyszerre.
2010. szept. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10 hónap? Ez máris egy elfáradt-kifáradt kapcsolat. Van benne sokminden, csak egyvalami nincs: a TŰZ! Eléldegéltek egymás mellett, mint két nyugdíjas. Van, akinek ez a fajta stabilitás is elég. Én is így gondoltam 33 éves koromig hasonló helyzetben, aztán beütött a mennykő (a nagy Ő) és mindent otthagytam! Azóta is vele vagyok, 15 éve.:)
2010. szept. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
sajnos én is igy érzem élünk egymás mellett mint két nyugdijas. Tűz soha nem is volt a mi kapcsolatunkban sose éreztem! bár jo velemjol érzem magam vele,meg ő is velem,de csak el vagyunk egymás mellett mint hal a vizbe.
2010. szept. 11. 22:24
 4/4 gabriell88 ***** válasza:

mindenkinek más a "szeretet nyelve"

az én barátom sem mondja/mondta ki, viszont nem is hiányzik,hogy kimondja,mert érzem:)

Neki is sok a munkája van h hetekig nem látom, de igyekszi és minden szabad percét velem tölti:)

ennél jobban nem is lehet kifejezni h szeret, hisz azt osztja meg velem amiből neki van a legkevesebb..az időt!

2010. szept. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!