Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig az elérhetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig az elérhetetlen csajokat akarom?

Figyelt kérdés
2010. szept. 11. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden csaj elérhető a megfelelő eszközökkel.
2010. szept. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

itt nemarról van szó h nem jövök be nekik vagy ilyesmi.

A probléma sokkalinkább a távolság stb.... (ez csak egy a sok eset közül)

2010. szept. 11. 20:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem értem. Mit értesz távolságnak. Fizikai vagy érzelmi értelemben?
2010. szept. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert értük többet kell küzdeni, megtartani is nehezebb, hiszen messzebb vagytok km-ben, és ezért kiélheted a "vadászösztönt"? (Csak tippelek, mert velem így van, csak én lány vagyok.)
2010. szept. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: már nem, mert van vőlegényem, de egyébként ilyen lennék. :D
2010. szept. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Valószínűleg olyan típus vagy, mint én. Nem találok a környékemen senki olyat, akivel jól érezném magam egy kapcsolatban. Kilógok a sorból, barátaim is alig vannak. Persze ez Nálad nem biztos hogy így van, de bizonyos okokból talán zárkózottabb vagy az átlagnál, olyan, aki nem igényli azt, hogy minden nap összefusson a párjával az utcán. Az elérhetetlenség fokozza a vágyat és itt most nem feltétlenül a szexuális vágyra célzok, de az is benne van a dologban. Akivel nem lehetsz együtt, elgondolkodtat. Miért van ilyen messze? Miért pont ő? Miért érzem ennyire, hogy vele akarok lenni? Miért ilyen nehéz megszereznem? A reménytelen érzelmek fokozatosan erősödnek, majd a csúcsponton kezded azt érezni, hogy nincs remény és inkább feladod, egy rövid vagy hosszabb időre befordulsz. Úgy érzed feleslegesen próbálkozol, nem lesz párod, mert vagy nagyon messze van, vagy foglalt, esetleg nem is akarna Veled lenni. Az imént válaszoltam egy hasonló kérdésre, az illetőnek azt tanácsoltam, írja össze egy listára mit szeret az illetőben és nagy valószínűséggel rá fog jönni, hogy nem egy személyt szeret, hanem egy típust.. Ha bizonyos tulajdonságok vonzanak egy emberben, márpedig ez általában így van, akkor azokat megtalálhatod más emberekben is, csak meg kell ismerned a potenciális jelölteket. Az emberiség mai egyik nagy hibája a párkapcsolatok terén az, hogy szinte ismeretlenül vágnak bele egy kapcsolatba. Nem ismerik meg egymást alaposan. Eldöntik, hogy együtt lesznek és majd időközben kialakul, megismerik egymást. Ez így helytelen. A távoli lányok, akikről kérdezel, valószínűleg közelebb állnak hozzád, mert sokat beszéltek, megismeritek egymást, összebarátkoztok és erősödnek az érzelmeid. Jártam már így, többször is. Sajnos a távkapcsolatok nem mindenkinél működnek, de ha van valaki, akivel ezt meg tudnád oldani, akkor próbáld meg. Megéri, akár rövid ideig is. Sok szerencsét :)


~RB

2010. szept. 12. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Talán vonzod az ilyen szitukat...de szerintem minden megoldható csak akarni kell:D
2010. szept. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!