Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi ideig tűrnétek el azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig tűrnétek el azt ha a párotok nem foglalkozik veletek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 11. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Honnan tudjam. Nem annyira sokáig..
2010. szept. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 klon ***** válasza:
TE EZ KOMOLY KÉRDÉS???????NAGYON RÖVID IDEIG!
2010. szept. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én hónapokig tűrtem, úgy 4-5 hónapon keresztül, de ezek után már csak hetekig, utána jönne egy kis beszélgetés, majd vagy ketté válnának útjaink, vagy odafigyelnénk egymásra.
2010. szept. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én évekig tűrtem azt, h nem figyelt rám kellően.... természetesen szakítás lett a vége, és persze ő dobott

gondolom ennek te sem örülnél, úgyh szakíts ha tudsz ;)

(de nagy hülye voltam)

2010. szept. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 8 hónapig voltam együtt az exemmel, ebből 2 hónap tök jo volt...6 hónapig tűrtem hogy levegőnek nézzen.

mikor elmondtam neki hogy mi bajom van akkor ö nem válaszolt úgy volt vele hogy csak hisztizek én akkor közöltem vele ha nem változik akkor elhagyom ..nem hitt nekem.

Fél évembe telt mire ki mertem mondani neki azt hogy felejtsük el egymást,ennek 4 hónapja azóta 3x keresett meg hogy ö mennyire sajnálja és hogy megváltozik miattam. de tudom hogy nem fog.


szóval a lényeg nem szabad sokáig tűrni mert akkor azt hiszi hogy minden úgy jó ahogy van , ha pedig nem változtat akkor hagyd el, mert úgy is te fogsz szenvedni pedig nem te voltál a hibás.

22/N

2010. szept. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam ugyan ez...mostanában jobban érdekli a számítógép,a horgászat mint én.Van amikor nem is együtt kerülünk ágyba.Én megvárom őt a melóból,amikor nem dolgozik olyan sokáig,én elalszok,és be se jön,egész végig kint marad még el nem alszok.este csak lefekszik,reggel felkel.dolgozni megy vagy haza.HA együtt is vagyunk,sosem beszél rólunk,sosem olyanokról beszélget ami fontos.pl:ennek a nőnek mekkora mellei vannak.úyg hogy én mellette állok.rosszul esik.ma tisztáztam vele a dolgokat,és remélem újra komolyodni fog,ha nem akkor tartunk egy nagy szünetet,mindig olyan érzésem van minthta mecsalna.
2010. szept. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!