Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nemtudom mit tegyek. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Szeretnék szerelmes lenni és túl tenni magam a volt barátomon...De egyszerűen nem megy...Volt egy srác,tök jól alakult de valahogy egyszerűen nem ment.Úgy érzem valamit elrontok de nem tudom mit.

17/L


2010. szept. 11. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne görcsölj azon hogy el akarod feledni. Gondolom minden gondolatod a körül forog hogy elfelejtsd. Ne akard ennyire a dolgokat. Felejtsd el a volt barátodat pl úgy hogy nem gondolsz rá stb. Szerintem az ilyen görcsös ragaszkodás egy másik párhoz nem sok jóra vezet.
2010. szept. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a volt barátnőmet nem tudom elfelejteni és nem tudok más lányra se ránézni mert mindenkiben csak őt keresem.

De egyszer csak túlteszem rajta magam mert már megbolondulok ettől.

2010. szept. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utazz. Tudom, baromsag, de ilyenkor a legjobb az, ha 1-2 hetre teljesen idegen helyre mesz.
2010. szept. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!