Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetünk még egy pár?

Figyelt kérdés
Másfél hónappal ezelőtt egy 3 éves párkapcsolatom ért véget. A barátom szakított, azzal az indokkal, hogy már nem szerelmes és elege lett a sok vitából. Mindig is elég szenvedélyes és viharos volt a viszonyunk, imádtuk egymást. Bár ő azt mondja, hogy mostanában nem, esetleg csak évek múlva lehet újra párkapcsolat köztünk, de én úgy gondolom, hogyha látná, hogy sokkal érettebben és felnőttebben viselkedem (én 25, ő 35 éves), talán újra belémszeretne és akkor sokkal jobb és nyugodtabb kapcsolatunk lehetne, hiszen elsősorban az én viselkedésem miatt voltak a veszekedések. Egyébként napi szinten tartjuk a kapcsolatot, néha találkozunk, akkor ölelget, megcsókolja a kezemet, simogatja az arcomat. Hiába mondja, hogy vége, olyan mintha ő sem zárta volna le véglegesen és én is azt érzem, hogy ennek itt még nem lehet vége. Más szakításkor már javában randizgattam ilyenkor és tudtam, hogy felejteni fogok. Most viszont hányingerem van más férfiaktól. Nagyon-nagyon szeretem őt és minden vágyam, hogy idővel újra összejöjjünk.
2010. szept. 11. 18:43
 1/10 anonim válasza:
32%
Várj kakilok egyet, utána jövök és segítek.VÁRJMEG!
2010. szept. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem vele kéne beszélned...hogy mért viselkedik így meg hogy ő lezárta e már a kapcsolatot vagy akar-e még valamit ? Ha azt mondja hogy vége akk szerintem valahogy tedd túl magad rajta és fogadd el hogy ennyi volt lehet mással boldogabb leszel
2010. szept. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

lenni lehettek , de semmi értelme

ami egyszer nem működött, többszörre sem fog

főleg ha elmúlt a szerelem, ami visszahozhatatlan!!!!

a viselkedésed pedig ürügy, aki szeret az feltétel nélkül szeret

tapasztalatból mondom, felmelegítve csak a töltött káposzta jó

2010. szept. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez már a harmadik szakítás. A 3 év alatt voltunk külön egy hónapot, aztán egy hetet. Volt eljegyzésünk is. Tényleg hatalmas szerelem volt. Most nem tudok mást tenni, minthogy az időre bízom a dolgot. A remény hal meg utoljára.
2010. szept. 11. 22:15
 5/10 anonim ***** válasza:
nincs értelme erőltetni a dolgot
2010. szept. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Dehogy nem!Próbáld meg . Nekem a kollégám 14 év után vált el, egy fiúgyermekkel. Utána 1.5 év után összejöttek, és jött a lánya. Ennek több mint 20 éve!

Ebben bízok ÉN is, mert a családi életem nagyon-nagy válságban van!!! De, a lepény hal + utoljára+!!!!

2010. szept. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Bízom benne, hogy idővel változunk mindketten és pár hónap múlva újrakezdhetjük. Lehet, hogy most egy hosszabb különlét kell ahhoz, hogy tényleg működjön. Sok sikert kívánok neked is!
2010. szept. 13. 17:58
 8/10 anonim ***** válasza:

Köszönöm...

Mi holnap válunk 24 év után!

2010. szept. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom. Kívánok sok kitartást.
2010. szept. 15. 11:30
 10/10 anonim ***** válasza:
csak megszokasbol vagytok egyutt.
2010. szept. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!