Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm (oké, az ismerős alatt csak annyit értek, hogy minden nap látom az iskolában, és köszönünk egymásnak, de ennyi). És most írt nekem facebookon, hogy nem akarok-e járni vele.

A baj csak az, hogy nekem nem tetszik (mármint kedves(nek tűnik), de attól még nem lesz semmi, ráadásul nem is beszéltem vele max a neten de az sem volt pár mondatnál több... Ezt most hogy mondjam meg úgy, hogy ne bántódjon meg? Már voltam ilyen helyzetben de sosem tudtam semmi normálisat kitalálni, csak ilyen ,,nem ismerjük egymást eléggé" dolgokat.

Elhiszem, hogy teljesen őszintének kéne lenni, de gondolom elég rossz ha valaki visszautasít, szóval szerintetek mit mondjak?


2010. szept. 11. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a gond a "nem ismerjük egymást eléggé" szöveggel? Ráadásul még igaz is. Ha ezen megbántódik, hát tegye.
2010. szept. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ezt konkrétan másnak mondtam, de nem volt olyan jó.

Ugye az a bajom vele, hogy talán ha neki is ezt mondom, akkor úgy gondolja, hogy talán így nem, de ha jobban ismernénk egymást akkor már lehetne valami. Amit szintén nem gondolok...

2010. szept. 11. 15:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennyi ismeretség után ő sem gondolhatja komolyan.
2010. szept. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát ez az, azt se tudja, milyen vagyok igazából, gondolom olyannak lát milyennek akar, ami esetleg teljesen távol áll a valóságtól.
2010. szept. 11. 15:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha neked nem tetszik, akkor meg kell neki mondani, hogy köszi, nem. Csak azért járnál vele, hogy ne bántódjon meg? Annak nem sok értelmét látom...
2010. szept. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Arra céloztam, hogy valószínűleg viccel.
2010. szept. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja... Nem, nem viccel:D
2010. szept. 11. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!