Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol ismerkedtél meg a pároddal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedtél meg a pároddal? Hogyan jöttetek össze? Ha nem ismertétek egymást ki szólított le kit, milyen "ürüggyel"? Minden részletre kíváncsi vok.

Figyelt kérdés

Esetleg kort és nemet is írjatok (mármint,hogy egy-egy esetnél hány évesek voltatok).

Remélem érthető, de ha nem akk, itt egy pl.:

15 évesen új suliba kerültem,nem találtam az egyik termet, de az osztálytársaim már elmentek. Megkérdeztem egy csini lányt, ak megtetszett, és kb. korombeli volt, hogy hol van, ő elkísért, mondta, hogy segít, ha enm találok valamit legközelebb sem. Meg, amíg mentünk a teremhez beszélgettünk (ki melyik osztálybajár, hogy hívják, stb..)

Másnap megkerestem,h ogy talizzunk, még és összejöttünk..


így gondolom

Köszi.


2010. szept. 11. 15:25
 1/9 A kérdező kommentje:
előző kapcsolatokat is írhattok
2010. szept. 11. 15:30
 2/9 anonim válasza:
szórakozóhelyen odamentem vele táncolni smároltunk majd a rákövetkező hétfőn összejöttünk. 16F
2010. szept. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

18 éves voltam, és benne voltam egy "eléggé" a végét járó kapcsolatban. Nagyon unatkoztam, így elkezdtem chatelni, volt ott egy nagyon aranyos és kedves fiú aki mindig minden bánatomat meghallgatta, sokat mosolyogtam a válaszain és jól elbeszélgettünk. A fiú akkor 24 éves volt.


Én az akkori rossz kapcsolatomból kiléptem. Azt vettem észre, hogy egy többet gondolok a srácra akivel chateltem, egyre többet beszélünk stb. Eltelt 4 hónap mondta a fiú, hogy találkozzunk, én persze nem utasítottam el, nagyon örültem a dolognak. 3 randi után, az ígéretét teljesíteni kellett, valami oknál fogva (az okra már nem emlékszem), "tartozott" nekem puszival :) A pusziból nem puszi lett hanem egy nagy csók :) A szerelem azóta is tart (2 éve vagyunk együtt) :)

2010. szept. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A családom lement nyaralni a szomszédainkkal két hétre a Balatonra. Utáltam az idősebbik fiukat, mert azt gondoltam róla, hogy egy beképzelt tuskó, az öccséről meg nem alakult még ki vélemény bennem.

Nagyon jókat szórakoztunk, és egészen megkedveltem a srácot, rájöttem, hogy egyáltalán nem olyan, mint amilyennek hittem.

Aztán hazajöttünk a nyaralásból, és elhívott ilyen vízparti bulira. Természetesen elmentem. Mikor már mindenki kivolt a piától, és aludtak, annyira fáztam, hogy képtelen voltam álomra hajtani a fejem, szóval néztem a vizet. A fiú hirtelen előkerült (nem tudom honnan) és mellémült. Beszélgettünk, beszélgettünk, aztán egyszercsak rátértünk ilyen párkapcsolati témára, és megcsókolt. Ennyiiii.

2010. szept. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
én a párommal 14 éves koromba jöttem össze ő 17 volt.msn-re felvett,és még aznap este találkozni is akart velem.Olyan gyönyörű éjszakát töltöttünk együtt aznap.Sétáltunk a dombon,érdekes kis élményben lett részünk.Elestünk,és az ölében kötöttem ki.Ha aznap nem esünk el.Soha nem tudtam volna kezdeményezni.Szép lassan megismertük egymást.Tél volt már amikor kicsit jöttek a gondok.Karácsony előtt megbántott két napja sírtam a fa alatt is.Majd mikor jött az ajándék osztás,hirtelen mindenem remegett a boldogságtól,hogy ő itt van velem.A szomorúság tárgya az volt,hogy éreztem nem foglalkozik velem annyit.RÁ később két hónappal ha jól emléksze szakítottunk.A 15. születésnaponom előtt egy héttel.Annyira szerettem,már akkor is,hogy egész éjszaka sírtam amikor ő elment barátaival bulizni.Majd egy -két hónapig én csak zenét hallgattam,ittam,és cigiztem,rengeteget buliztam,és szomorúan jöttem haza újra és újra.MAjd kicsit később amikor éreztem hogy begyógyult a fejem,egy este újra ittam,és beszélgettem egy lánnyal,aki azt mondta,ha nem próbálom,meg sosem tudom meg mit hagytam ki,max leégek mindenki előtt.Megpróbáltam,és ittasan mindketten egymás nyakába borultunk.Ott már tudtam ,hogy nincs mit vesztenem.100%ra megyek.Attól a naptól kezdve újra egy párként koptattuk az utakat.Féltem az elején,de azóta nagyon szépen alakul minden.Nagyon remélem soha töbebt enm elsz ilyen kihagyásunk,mert nem mindenkinek adatik ez meg,hogy visszakapja azt aki az igaz.MOst a féltékenységemmel küzdök,hogy megtudtam ki volt a barátnője amikor nem votunk együtt.
2010. szept. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 gabriell88 ***** válasza:
100%

Társkeresőn:)

Ki szólított le kit:D:D hát a miénk elég érdekes történet

értem jött mert sokáig dolgoztam, de mivel hamarabb érkezett így szólt h tesz egy kört a környéken, mikor kiléptem nem volt sehol, jah és azt hozzáteszem h első tali tehát még beazonosítani sem tudtam volna, gondoltam bemegyek addig az éjjel nappaliba veszek cigit. Épp fizettem mikor ő belépett(társkeresőn nem volt magáról kép, tali előtt küldött ugyan de nem volt rajta felismerhető)rágóért jött, rögtön tudtam h ő az ne kérdezd h honnan, de ő nem ismert fel, kiment én meg utánna megáltam oldalt és vártam.. tett 3 lépést majd megált és lassan megfordult(akkor már elkezdtem nevetni, ő is mosolygott)és odajött hozzám azzal h megismertél? mondom azonnal:Dcsak vártam neked mikor esik le:D hát ennyi:D

2010. szept. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Chaten ismerkedtem meg vele úgy 1.5 évvel ezelőtt. Azt hiszem egy szerdai napon utánna már sokat beszélgettünk msn-en, majd telószám csere stb. Majd tali lenne szombaton címszó alatt előtte nap péntek felhívott este persze nem tudtam ki az a számát se mentettem el.... Másnap nagy nehezen, de tudtunk találkozni. Elmentünk sétálgatni valami tóra meg mögé is rétre stb. Ott 1. nap össze is jöttünk. (senki se látta) :) Este még kimentünk haverjaival dumálgatni a térre stb. Nagyon megtetszett a csaj 1. nap....

Összesen 2 hétig jártunk kb 4-5x találkoztunk, majd örökre eltűnt. Nem tudom mi van vele :( Azóta is imádom örökké keresni fogom merre lehet?! (U)


Ő akkor 18 éves, én 19 éves voltam.


Szeretlek Niki!

21/F

2010. szept. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ciki , de az iwiw -en ismerkedtünk össze .

Régi osztálytársam volt és én meg kiváncsi voltam hogy mi történ vele az elmúlt ~10 évben mióta nem találkoztunk .

Ez volt már több mint 1 éve :)

24/f

2010. szept. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Miénk egyszerű. Motorzni voltunk haverokkal, városba beugrottunk meginni egy pohár üdítőt, ott ült a "kedvesem" egyedül egy asztalnál, teát iszogatott. Mikor elindultunk kifele, csak úgy spontán ráköszöntem és megkérdeztem valami baj van ? hát a kérdésből jó hosszas beszélgetés lett, haverok látták, hogy beszélgetek intettek mentek tovább. Mi majdnem hajnalig beszélgettünk, majd hazavittem motorral, akkor 15 éves volt a párom, én 18. Most 24 vagyok, számoljátok ki...

Azóta boldogok vagyunk.

Összejövés, jaaa egy reggel arra ébredtem, hogy a szüleim költnek, keres egy csinos lány... na kb ennyi.

2010. szept. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!