Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a férfi ideállja a nőknek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a férfi ideállja a nőknek? 16-17 évesen vagy idősebben egy kicsit.

Figyelt kérdés
2010. szept. 11. 09:56
 1/7 0688 ***** válasza:
vereset nagy pitsával...
2010. szept. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miva'?
2010. szept. 11. 10:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

16-17 évesen FÉRFI/NŐ. Hehehe... kisfiú/kislány talán...


Ettől függetlenül 16-17 éves kiscsajok álma tipikusan valami menő egyetemista srác... persze csak a looserok kezdenek ilyen kis pisisekkel, de a kiscsajoknak ők is "olyan érett, igazi férfi" érzést adnak. :)

2010. szept. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Én pont a korba vagyok,de engem nem vonz se a "túl szépfiú"-s arc,se a vékony testalkat,se az izmos....Egy férfi legyen férfi!Legyen magas,legyen hasa....na meg a másik....egy férfi ne borotválja magát(persze nem az arcra gondolok)hanem úgy összeségbe...:)


Üdv:16/L

2010. szept. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Cirmos kandúr ***** válasza:

mer mi bajod az egyetemistákkal? nem mindegyik lúzer meg kocka, am meg egyetemen qrva jó csajok vannak:D

különben rosszul értelmeztétek a kérdést, itt arról van szó, hogy a nőknek bejönnek e a 16-17 éves srácok vagy inkább az idősebbek jönnek be nekik?

a kérdésre a válasz, a huszon éves csajoknak bejönnek a korombeliek(17), tapasztalat.

2010. szept. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
NÉzd meg a 16-20 éves sztárokat. Nah,ők...
2010. szept. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát én azt mondanám, hogy arcra legyen átlagos, testalkatra szintén. A barnahajúakat előnyben részesítem, de ez nem meghatározó. Ne legyen nálam alacsonyabb, mert azt én kínosnak érzem. Legyen jó humora, intelligens, és különféle témákról lehessen vele beszélgetni. Ne legyen se emo, se rocker, rapper stb.
2010. szept. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!