Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális az ilyen csaj?

Figyelt kérdés
Ma tegnap este elmentünk bulizni a barátnőmmel és úgy beszéltük meg, hogy hajnalban hazamegyünk és nálam alszik. Én olyan 3 fele mondtam, hogy indulni kéne. Kimentünk autóhoz akkor eszébe jutott neki, hogy inkább maradni kéne. Kicsit vitatkoztunk és azt mondta hogy akkor eljön velem (egy másik srác vitt haza). Hazaérünk, kiszállok, ő bent marad és visszament bulizni a többiekkel. Felhívtam, megkérdeztem tőle, hogy ezt mégis hogy képzelte. Azóta nem jött haza. Állítólag egy barátnőjénél alszik.
2010. szept. 11. 06:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

Nem értem mi a problémád?

Esetleg még kiskorúak vagytok, és te "vigyázol" rá? Mert akkor megértem, hogy kiakadtál, hiszen te vállaltad hogy vigyázol rá....

Csak ő nem akarta.

2010. szept. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát de szerinted ez normális hogy csak úgy itt hagy?
2010. szept. 11. 07:09
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Do I smell a Bitch?
2010. szept. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát én tuti kiakadnék :S Ha úgy beszéltük meg még az elején, hogy ottalszok nála, akkor az legyen is úgy, mint egy hülye buliba rázni a p*csám :D Meg szerintem amúgyis.. sokkal jobb a barátomnál aludni, mint bulizni és szerintem nem 1-2 kor értetek be a buliba és akkor maradtatok volna 1-2 órát 3-ig... szóval szerintem ennyi idő alatt simán kibulizhatta volna magát, persze ha nem fiatal tinédzser, aki odavan a partikér.. Szóval én teljesen jogosnak tartom, hogy kiakadtál. Meg az milyen már, hogy elmegy veled aztán meg visszamegy bulizni...


18/L

2010. szept. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is abszolút egyetértek veled. Ha így beszéltétek meg, akk.. Az én barátom még lehet szakítana is, ha ilyet csinálnék.. Am is féltékeny típus. Sztem ezt beszéld meg a csajjal, tényleg szeret? 18/L
2010. szept. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok féltékeny ember, de ha ilyet csinálna akkor az tuti hogy nem nagyon beszélgetnék vele egy ideig - mondjuk 50-55 éven keresztül.

Hogy miért?

Nagyon utálom ha valaki nem tartja magát a megbeszéltekhez, mer az rohadt nagy suttyóság.

Ha ott akar maradni, akkor ne az utolsó pillanatban szóljon már hogy maradni akar. Ha maradni akar, akkor hívjon félre a partizás közben és mondja meg hogy oylan rohadt jól érzi magát hogy még maradna egy kicsit, "nem lehetne megoldani valahogy hogy még maradjatok?" címszó alatt.

Dögöljön meg az ilyen. Tudod milyen csajt fogtál ki? rohadt nagy szarkeverőt. Én azt javaslom neked hogy hagy ott a fenébe, mert úgyse fog változni. Az emberek márcsak ilyenek (nem változósak)

2010. szept. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
20/F voltam
2010. szept. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ti hogy bírjátok olyan sokáig én már rég elalszok addigra.

Vagy szert használ mindenki?

2010. szept. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 0688 ***** válasza:
ez itt magyarország kéremszépen... itt nincs olyan h valaki ne használna szert...:D
2010. szept. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nagyon nem normális. Én is ki lennék akadva.

Nálunk ami meg van beszélve az meg van beszélve. Aki nem tartja magát a megbeszéltekhez az egy sz*r alak.

2010. szept. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!