Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történhetett? Segítség! 16/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett? Segítség! 16/L

Figyelt kérdés
A barátommal már több mint két hónapja vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást. Megértőek vagyunk, a kapcsolatunk teljesen kiegyensúlyozott. A probléma az, hogy egy ideje csak én vagyok aktív testi kapcsolatunkban. Egy hónap után kezdtük az orált (kölcsönösen). Én nagyon sokat kényeztettem, minden extrát bevetettem (fagyival), erotikus masszázs, gyertyafény, romantika stb. Egy ideje ő teljesen passzív, csak meg-meg simogatja a puncim. Szerintem a nemi szervemmel nincs gond, csupasz, épp hogy egy háromszögecske van a szeméremdombon. Ja, és a higéniájára is mindig vigyázok. Mindig mondogatja, hogy mennyire jó vagyok, és minden pasi irigyelheti őt. A szexet is terveztük, vett gumit is, de egy ideje valami mintha elromlott volna, mintha már nem kívánna annyira (megjegyzem jó alakom van, modell vagyok). Mi lehet a gond? Ennyire elkényelmesedett, hogy engem el is felejt? Folytassam az ő kényeztetését, reménykedve, hogy majd eszébe jutok? Vagy hagyjam abba, kockáztatva a kapcsolatunkat?
2010. szept. 10. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Öltözz be bőrszerkóba, vegyél egy ostort és amikor legközelebb megy hozzád , akkor úrnőt játszól majd ő pedig a szolgád lesz...
2010. szept. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az lehet, hogy kicsit túl kényelmesen érzi magát:) Legyél te is passzívabb, aztán meglátod, ha feltűnik neki és elkezd érdeklődni, hogy mi bajod, hagyd hogy meghódítson egy kicsit:) Helyezd kicsit magad középpontba! Ne legyen az az érzése, hogy már az övé vagy, itt már nincs semmi tennivaló. Egyébként 2 hónap után fura, hogy máris kényelmesedik... de ne tegyél túlságosan a kedvére, az biztos nem jó!
2010. szept. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Félek, hogy így nem leszek "elég jó". Mármint, ha abbahagyom. De szolga sem szeretnék lenni. És most pont annak érzem magam! Köszi a válaszokat. Még írjatok, segítsetek!
2010. szept. 10. 20:56
 4/5 anonim ***** válasza:
hát ha nem leszel elég jó neki, akkor, tudod, a közhelyes válasz... eldöntheted, hogy kell-e egy ilyen fiú... annyira gáz h ilyenkor még a csajok érzik magukat hibásnak:S hát ő a nem elég jó! 2 hónapos kapcsolatnál annyira kéne rajongania érted, hogy másra se bírjon gondolni, mint rád, szex közben is! Az én barátom még most, 4 év után is sokkal fontosabbnak tartja, hogy nekem legyen jó, mint neki. Persze nekem is magamnál fontosabb, hogy neki jó legyen, és ez így a természetes:)
2010. szept. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A pasik szeretnek irányítani. Ne kényeztesd.. ne kezdeményezz. Várj:)
2010. szept. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!