Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem egy fiú ismerősö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy fiú ismerősömbe. Mit tegyek? Bővebben lennt

Figyelt kérdés
Kb. fél éve ismerem, és Ő nagyon csajozós pasi.Tudom, hogy még nem akar komoly kapcsolatot. Csak jó sok csajt meghúzni.Most próbálok barátkozni Vele,elég jó sikerrel. Szerintetek összejöhetne, hogy késöbb több is legyen, mikor már kicsit megkomolyodott?hogy a barátságból több is kialakuljon? Ő 20/f, Én 16/L
2010. szept. 10. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a srácot és téged sem és nem szeretnék senkit "szidni" DE szerintem azért alakul jól az ismerkedés mert ahogy írtad minél több csajt megszeretne húzni.Te megkerested gondolom bejössz neki és megszeretne húzni.Szerintem ha nem vagy rá nagyon nagy hatással akkor csak arra kellesz neki.Persze lehet hamar túl van ezen a korszakán de lehet nem.Próbálkozz.Lehet bejönne ha nem engedsz neki és kihívásnak tart majd.

De az én véleményem az hogy csak arra kellesz neki.

18/L

2010. szept. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ha egy fiú egy csajtól csak "azt" akarja, kizárt hogy késöbb többet is akarjon majd? Tartós kapcsolatot?
2010. szept. 10. 20:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyááltalán nem kizárt ha nagy hatással voltál rá.Meg lehet "szelidíteni" bárkit.Találkozgass vele,deríts ki róla sokat,érdeklődj iránta és ha látod hogy őt is érdekli amit mondasz akkor már van esély.Ha csak hallgat bólogat és/vagy magáról tud beszélni csak akkor csak arra kellesz.Ha keres akkor van esély többre.

Remélem érthetően írtam és segítettem.:)

Első voltam.

2010. szept. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon sokat segítettél! :)

Szoktunk beszélgetni, érdeklődik irántam, de nem dobja fel, hogy randizzunk..tudom,hogy tetszem neki, ezért is reménykedem a "késöbbiekben" nagyon beleszerettem...:(

2010. szept. 10. 21:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Nah most figyelj mit mesélek:)

Megismerkedtem 4 évvel ezelőtt egy sráccal, aki nagyon nagy hatással volt rám. De ő is azt a korszakát élte, tőlem is csak azt akarta, de mivel nem kapta meg így eltávolodtunk egymástól, egyébként sem lakunk közel egymáshoz. Összejöttem egy másik sráccal, 8 hónap után vége lett. Rájöttem, hogy mindvégig csak az előzőt próbáltam helyettesíteni. Aztán hirtelen felbukkant újból a srác. Bepróbálkozott ismét úgy, de hajthatatlan vagyok. Aztán egyre többet beszélgettünk, de csóktól tovább nem mentünk. Majd egy újabb kis szünet következett miattam, 2 hónap múlva újra jelentkezett. És úgy gondolom, hogy komolyan gondolja:) De. Még így sem fogok vele lefeküdni egy jó ideig. Ha tényleg érdeklem fog rám várni. Szóval te lány, ne add fel, a pasik szeretik a "kemény diót" még ha nem is vallják be. Remélem elég meggyőző volt a történetem:)

2010. szept. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igeen az volt :)

Nagyon remélem, hogy próbálkozni fog, és nem csak "azt" akarja..Volt már nyitott kapcsolatom, amit én szívtam meg utána..Ha nem szeretném Őt ennyire vele is belementem volna egy ilyenbe...:(

2010. szept. 10. 21:21
 7/7 anonim ***** válasza:

Döntsd el,h neked ő mire kell, ne engedd neki a szexet..

és mondd meg neki h te komolyabb akpcsolatot akarsz, ah 2hét után lefeküdtök, akkor később már nem lesz belőle komoly kapcsolat :(

szerintem nincs sok esélyed, vagy vársz, hátha benő a feje lágya, de ez akár 10-20év is lehet

2010. szept. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!