Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy az utóbbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy az utóbbi időben nagyon sokat gondolok az exemre?

Figyelt kérdés

Majdnem fél éve,hogy külön mentem az exemmel!(Én mondtam hogy legyen vége)Az elején nem is foglalkoztam azzal hogy mi van vele...

De az utóbbi időben folyton a gondolatomban van

Még mindig szeretném?Vagy csak "megszokásból" ragaszkodok hozzá?Kérlek segítsetek


2010. szept. 10. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy amióta szakítottatok azóta nem volt szexuális élményed???
2010. szept. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem lehet,mert volt!Sőt..
2010. szept. 10. 20:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont még ott van mélyen egy kis szikra ami még nem aludt ki teljesen a részedről, de idővel túl leszel rajta...
2010. szept. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintetek nagyon hülye lennék ha megpróbálnám vele újra????????
2010. szept. 10. 20:30
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lennél hülye. :) Próbáljátok meg,ha szereted,és még ő ezek után hogy Te kidobtad megpróbálná,akkor nem veszítesz semmit se.Sok sikert!

18/L

2010. szept. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%

Azért mert ő is sokat gondol rád..

"Ami téged vonz, azt te is vonzod"

Gondolom előfordult már, hogy épp fel akartad hívni egy közeli barátodat, és ő meg épp akkor hívott mielőtt rányomtál volna a hívás gombra.. mindenkivel megesnek ilyenek, csak félnek beismerni, hogy telepátia létezik. Véletlenek meg nincsenek, illetve a véletlen szó a tökéletlen magyarázat megszentesítője, kimondásával (és azzal hogy elhiszed hogy véletlen) lemondasz a mélyebb értelmű/tartalmú magyarázatról.


Mivel hosszabb ideig együtt voltatok, volt időtök egymásra hangolódni. Gondolom szexeltetek is, ilyenkor meg a két ember eggyé forr, az orgazmus pillanatáról nem is beszélve.

2010. szept. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Utolsó, menj a telepátiáddal a bus pi..ába...
2010. szept. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!