Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alacsony lány vagyok, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony lány vagyok, akkor már nem tetszem egy pasinak sem?

Figyelt kérdés

150 cm vagyok és 45 kg. helyes arcom van és vokony vagyok. sokat sportolok, és igányesen öltözködöm.

de valahogy mingig is irigyeltema magas hosszú combú lányokat..én meg..:(persze fontos, hogy tetszem magamnak..de van amikor zavar a magasságom.:(


2010. szept. 10. 19:26
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
28!
2010. szept. 10. 19:48
 12/24 anonim ***** válasza:

Egyrészről: rengetegen szeretik az alacsony lányokat. Én is. Igazából nekem nem is számít a magasság, csak ne legyen nálam nagyobb. Olyan még nem volt, hogy egy lányt túl alacsonynak tartottam volna.

Másrészről: vannak alacsony pasik, akik nem tudnak annyira válogatni. :) Nekünk van egy tanárnőnk, aki nagyon alacsony, viszonylag fiatal is. A férje is hasonlóan alacsony, és nagyon boldogok együtt. :) Olyanok, hogy meglátod őket, és elolvad a szíved, annyira egymásnak teremtették őket.

2010. szept. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Jó ez a magasság.

Mennyi idős vagy? Azt hiszem kb 22 éves koráig nő az ember. Én mondjuk nem nőttem egyáltalán vagy 6 éve:P De ez ne riasszon el

21F

2010. szept. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Oh, későn küldtem a kommentet...
2010. szept. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%

Ha 28 éves vagy akkor igazán tudhatnád erre a választ.

Én úgy vagyok, hogy azért túl alacsony ne legyen mert akkor leginkább olyan mint egy kislány, olyan mintha a húgom lenne, nem tudom nőnek venni, a nő 170 centinél kezdődik.

2010. szept. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Én se vok valami magas, csak 165cm vok. Így eléggé lecsökken a szóbajöhető lányok száma, próbálok ugyan olyan magas vagy nálam alacsonyabb csajt keresni de a legtöbb foglalt:(

17F

2010. szept. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
Szopás alacsonyra nőni ebben a világban az tény:S
2010. szept. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Én nagyon lájkolom az alacsony, pici, szűk lányokat, pedig 190 fölött vagyok
2010. szept. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
én 156 centi vagyok és 46 kiló. én azt vettem észre, hogy NAGYON sok pasinak bejön ez a magasság =D néha engem is elfog az irigység ha meglátok vhol 1 nagyon dekoratív hosszú combú "riválist" de hát ez van, ő meg lehet, hogy pont alacsonyabb szeretne lenni, mert egy alacsony srác jön be neki... =) én kibékültem ezzel. az meg hogy ekkora magassággal nem lehet valaki nő... hát el lehet menni melegebb éghajlatra. attól, hogy valaki alacsony, nem feltétlenül kislányos, bár tény, hogy én nem vagyok kivétel ezalól a sztereotípia alól, 20 évesen néznek 15-nek az arcom és a magasságom miatt. ezért általában meglepi az embereket amikor megtudják, hogy egyetemre járok, ráadásul nem is könnyű szakra, és elég érett gondolkodásom van, ha a helyzet megkívánja. ez elég sok pasi fantáziáját megmozgatja, úgyhogy ne aggódj, csak használd jól az adottságod;)
2010. szept. 11. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Utolsó, te is cuki lehetsz:) *.*
2010. szept. 11. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!