Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alacsony lány vagyok, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony lány vagyok, akkor már nem tetszem egy pasinak sem?

Figyelt kérdés

150 cm vagyok és 45 kg. helyes arcom van és vokony vagyok. sokat sportolok, és igányesen öltözködöm.

de valahogy mingig is irigyeltema magas hosszú combú lányokat..én meg..:(persze fontos, hogy tetszem magamnak..de van amikor zavar a magasságom.:(


2010. szept. 10. 19:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Biztos cuki vagy! :)
2010. szept. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek az alacsony lányok:)

Nőknél nem számít a magasság, csak a nőknél olyan hű de fontos elvárás a magasság, nálunk nem.

Jó nőnek lehet 150 meg 180 centisen is lenni, jó pasinak viszont csak bizonyos magasság felett lehet lenni.

Nem érzed magad kicsinek?:)

2010. szept. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
0%
Igen, egynek sem tetszel. Próbáld meg Hobbitfalván.
2010. szept. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
nekem pl egy alacsony csaj jön be jelenleg. Alacsony, viszont szép S alakú(szép mell, kerek fenék) és szép az arca. Én 175 vagyok, ő kb akkora mint te.
2010. szept. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

19:29

a hobbizfalvát nem Középföldjére értetted? :D

2010. szept. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Én szeretem az alacsony lányokat ^^
2010. szept. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy középföldére értette:D

Középföldén ugyanis ottvan mordor,gondor,rohan stb ahol nem hobbitok vannak:DDe "Hobbitfalva" is középfölde része, na LoTR töri off:D


Hát mivel én csak 167 cm vagyok és fiú ezért elképzelhető hogy bejönne ha am,úgy szép.

2010. szept. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Hobbitfalva Középföldjén van, moron, szóval csak oda érthettem. :D Egyébként az alacsony lányok tényleg édesebbek, szóval ez nem akadály. Nem szeretem a nagyon hosszú combokat én sem.
2010. szept. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Biztos vannak akiknek az ilyen lányok tetszenek.

Nálam a minimum 170cm


24f

2010. szept. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Nagyon sok painak tetszenek a picike lányok. Tuti aranyos vagy, és az tetszik a pasiknak. :)

Ne aggódj.

Én sem vagyok kibékülve a magasságommal 174cm vagyok, és gyakran érzem ezt túl soknak, mert aki nekem bejönne pasi, az olyan 185 cm fölött van, és nem sok olyan van...vagy csak én nem látok belőlük túl sokat. :(


De te jóval nagyobb eséllyel bejössz a pasikna, mert sokan vannak, akik átlagos magasságúak (170-180), és nekik meg szerintem az alacsonyabbak jönnek be. :)

18L


És amúgy hány éves vagy? Lehet nősz még.

2010. szept. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!