Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatot meddig lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatot meddig lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt hivatalosan. /4 hónapot csak beszélgettünk-találkoztunk elötte./ Viszonylag sokat vagyunk együtt távolság+munkánk ellenére , igyekszünk összehangolni. Idén szeretnénk majd összeköltözni ez mostanság jött fel témának. Én nagyon bele éltem magam de elkezdtem “rettegni”, hogy mivan ha közbeszól egy harmadik személy. Nem, nem ad rá okot se semmi illetve nem is mutatom ki felé a félelmem. Szerintetek ez “jó jel” , hogy már a költözésről beszélünk? Mitől félhetek ennyira vagyis miért.. oké csalódtam az életem során 1x már pont az előző kapcsolatomnál.. ( ez a negyedik kapcsolatom és 28 éves vagyok) ? Nem tudom hova tenni , mivel tudom oldani a félelmem? :(
2022. febr. 6. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyobb az örömöd, kisebb lesz a félelmed. Még millió más dolog is történhet(ne). Gondolj a jóra!
2022. febr. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm igyekszem!😊
2022. febr. 7. 19:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi már lassan 3 éve csináljuk, szóval a te helyzeted tök jó szerintem:D
2022. febr. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azta , gratula nektek!
2022. febr. 13. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!