Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok? Mi lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok? Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben úgy érzem, nem szeret a barátom, legalábbis nem szerelmes belém. Sokkal kevesebbet szexelünk, mint eddig, nem keres annyit, nem ér hozzám annyit, olyan, mintha nem igazán érdekelném. Sok köztünk mostanában a kisebb konfliktus is. Próbáltam vele beszélni erről, az a válasza, hogy szerinte semmi probléma nincs köztünk, nem változott semmi, engem viszont nagyon zavar ez a dolog, és nem hiszem el, hogy szerinte tényleg ugyanolyan minden, mint eddig. Egyértelmű, hogy nem, már csak a szex miatt sem, ami ugye lényegesen kevesebb. A lényeg, hogy nem mondja el, mi miatt történt ez, állítja, hogy én érzem rosszul, szeret, rendben van minden.
2022. febr. 6. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Én azt mondom hallgass a megérzéseidre, kb ugyanez történt velem is, csak vehemensebben adta a tudtomra hogy őő bizony szeret engem, hogy gondolom, stbstb. Aztán később csak kinyögte, hogy már elmúlt valszeg, nem tudja mi van még maga sem. Addig még én éreztem hülyének magam hetekig, hogy már pedig ő szeret, miért nem vagy boldog, miért nem tudsz örülni neki. Hát mert nem a megérzésem csapott be, hanem ő.
2022. febr. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én is ettől tartok sajnos. Nagyon állítja, hogy szeret, de valami nem ugyanaz.

Én szerelmes vagyok belé még mindig.

2022. febr. 6. 11:10
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Ez fáj nagyon, tudom milyen. De tisztázni kell. Most lehet nem akar megbántani, vagy még tényleg ő sem tudja mi van. De amíg empátia van benne, és nem akarja hogy fájjon, vagy bántson, addig lehet dolgozni a dolgokon. Amikor már nem érdekli, közömbös, akkor az már baj. A közöny a leghosszabb. Nálunk nem volt közöny,de én is visszábbléptem, és haladunk valamerre.
2022. febr. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet simán az is, hogy már egy ideje együtt vagytok és alább hagytak kicsit a heves érzelmek. Ez teljesen természetes, hogy egy idő után nem annyira érzéki a kapcsolat, mint eleinte, mélyül, komoly idők. Ez nem feltétlenül probléma. Ha azt mondja, nincs semmi és nem ad okot gyanakvásra vagy arra, hogy ne bízzak benne, akkor megpróbálnák átgondolni, hogy miért is nem felel meg nekem ez a kapcsolat ilyen formában.
2022. febr. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Hogy indult a kapcsolat?
2022. febr. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
4es, de szerintem akkor azt mindkét fél érzi.
2022. febr. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
6-os, nem feltétlenül, valakinek hamarabb kezdődik a leválási folyamat, ilyenkor szokott lenni, hogy a nők/férfiak jobban belekapasznodnak a társukba mert úgy érzik, az ki akar lépni a kapcsolatbol, holott csak kiegyensúlyozottabba válik es mérséklődik.
2022. febr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!