Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne erre a problémára a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne erre a problémára a megoldás? A párom nem örül ha akkor űzöm a hobbim, amikor együtt vagyunk.

Figyelt kérdés

Minden héten hétvégén és hétköznap két estét is együtt töltünk. Én heti 3-szor edzem 3 éve aktívan, azokon a napokon este (és egyszer péntek délután, mert én hamarabb végzek) járok edzeni, amikor nem töltjük együtt a napot vagy az estét.

A karácsony és január 2 közti időszakot végig együtt töltjük és felvetettem, hogy én a 2 ünnep közt 2x másfél órára elmennék azért edzeni mert évek óta ez a hobbim és szeretem, mire ő kiakadt, hogy miért nem töltöm azt a pár órát is inkább vele.

6 hónapja járunk, elég sok közös programunk van és sok időt töltünk együtt.


Ebben a sztoriban kinek van igaza, mi a megoldás?


2021. dec. 26. 12:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Menjél edzeni, ne hagyjad, hogy ilyen szoros láncon tartson, vagy hamar jön a "töröld női ismerőseid", "ne menj sörözni" és társai
2021. dec. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%

Mindkettőtöknek. Ha együtt élnétek, ez nem lenne probléma, de ő úgy érzi, hogy ez az együtt töltött idő különleges, nem akarja hétköznapi programokkal megszakítani.

Miért nem mentek együtt?

2021. dec. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Én nő vagyok. Nekem is volt ilyen párom, ő is utálta ha edzeni jártam, mert tőle elvett időnek tartotta. Nem fog változni, előbb-utobb rad fog telepedni
2021. dec. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
3%

Ne menj mindegyik nap. És akkor edzeni is tudsz, meg vele lenni is. Kicsit te is és ő is enged a mostani igényekből.

De 1 hét kieséssel nem fogsz összeesni, januárban folytathatod.A párod azt nehezteli hogy most van időtök egymásra és inkább edzel. Mondjuk azt meg nem értem mi a fenét lehet egész nap minden nap együtt csinálni :) Nem kell 0-24-ben egymás nyakán lógni. Ezért én a köztes megoldást javaslom!

2021. dec. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nem minden nap!


2x mennék dex 26 és jan 2 között

2021. dec. 26. 12:49
 6/18 anonim ***** válasza:
77%

A testedzés a saját egészségedet szolgálja. Százszor jobb mintha elhízva 120 kg-an tespednél egész nap a kanapén.

Le kell ülni és megbeszélni, hogy ez neked fontos, és amíg te edzel addig ő is foglalja el magát valamivel, esetleg menjen veled ő is.

Mit szólna ha cukorbeteg vagy IR-es lennél?

Nekik orvos írja elő a testedzést (súlyzós, kardió) az optimális inzulinszint tartása miatt!

2021. dec. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%
És nincs a párodnak hobbija, barátnője? Amivel ilyenkor letudja magát foglalni?
2021. dec. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%

"kinek van igaza"

Nem kell, hogy igazad legyen. Öröm és béke legyen.

2021. dec. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
44%
Na ez a kapcsolat is jól kezdődik már most meg akarja szabni mit csinálj. Ahogy írták az edzés az egészségedet szolgálja. Való igqz hogy egy hét kihagyás nem nagy kaland de szerintem menj. Nem hiszem el hogy nem bír ki egy nap másfél órát nélküled. Kösse le magát ő is.
2021. dec. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
A nőnek!
2021. dec. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!