Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne erre a problémára a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne erre a problémára a megoldás? A párom nem örül ha akkor űzöm a hobbim, amikor együtt vagyunk.

Figyelt kérdés

Minden héten hétvégén és hétköznap két estét is együtt töltünk. Én heti 3-szor edzem 3 éve aktívan, azokon a napokon este (és egyszer péntek délután, mert én hamarabb végzek) járok edzeni, amikor nem töltjük együtt a napot vagy az estét.

A karácsony és január 2 közti időszakot végig együtt töltjük és felvetettem, hogy én a 2 ünnep közt 2x másfél órára elmennék azért edzeni mert évek óta ez a hobbim és szeretem, mire ő kiakadt, hogy miért nem töltöm azt a pár órát is inkább vele.

6 hónapja járunk, elég sok közös programunk van és sok időt töltünk együtt.


Ebben a sztoriban kinek van igaza, mi a megoldás?


2021. dec. 26. 12:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
80%

Menjél edzeni. Ez két alkalom, bőven lehettek együtt.


AMúgy miből gondoljátok, hogy a kérdező férfi?

2021. dec. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem gondoljuk. De itt mindig a nőnek van igaza.
2021. dec. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
77%
Amig nem edzettem sem volt sosem gond, hogy az exem akkor is elment edzeni amig en nala voltam. Neked van igazad. Nemhogy orulne annak a masfel oranak, felrakna egy arcmaszkot, csinalna egy olajos hajpakolast, engedne egy forro kad vizet es lazitana. Vagy letudna olyankor azokat a dolgokat, amiket friss kapcsolatban nem szeretunk a srac elott vegezni (borotvalkozas, benott szorszalak kezelese, szemoldokszedes, koromvagas stb).
2021. dec. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, hogy a férfi én vagyok, párom nő.
2021. dec. 26. 14:16
 15/18 anonim ***** válasza:
81%

Menj el edzésre akkor is. 2x másfél óra semmi. Nem kell állandóan a másik s.ggében lenni.


L

2021. dec. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Mivel én is sportolok, örülnék, hogy a barátnőm az ünnepek alatt sem felejti el.

Szóval, vagy mennénk együtt vagy elengednélek.

2021. dec. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Megegyeztetek, kérdező?
2021. dec. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Meg, igen
2021. dec. 28. 00:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!