Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még esélyem? Vagy ez már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem? Vagy ez már csak szimplán sex lesz a számára?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó nagyon röviden és tömöre,hogy másfél évig voltam menyasszony.NAgyon szeretem a páromat de sajnos végetért a kapcsoltunk.Visszakérte a gyürüt és nagyon sajnálja de vége.Ma reggel felhivott (még nincs senkivel eggyütt) azért h megkérdezze h mégegyszer utoljára szeretnék e vele lefeküdni.Igen mondtam és ma este talizunk.VAn esélyem még?Vagy ez már csak sex lesz a számára?Én ugy érzem h szeret...de ö azt modnta h nem(sztem csak dühében) de akkor miért kérdezett ilyet?Mit tegyek?
2010. szept. 10. 17:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kanos. Te pedig belementél. Jó nagy balfácán vagy.
2010. szept. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz..MERt ha csak kanos lenne akk lenne kivel kiélnie magát...mert van vki aki nagyon szerelmes belé és ezt ö is tudja és akk vele annyiszor feküdhetne le ahányszor csak akar...és ezmiatt lepett meg h engem hivott fel.
2010. szept. 10. 17:37
 3/15 anonim válasza:

ÚÚÚ szerintem ne menj bele!

Gondolj bele, ha tényleg csak kanos, akkor utána lehet h sokkal jobban fog fájni,hogy már csak a szexre kellettél neki. Ha tényleg szeret, akkor az nem így fog kiderülni, hogy lefekszel vele...sztem

Másrészt dühében szakított, vagy most ez mi?

2010. szept. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Jó volt veled a szex azért veled akar lefeküdni, de valószínű, hogy kapcsolatot már nem akar tőled. Döntsd el, hogy megéri-e belemenned.
2010. szept. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én nagyon szeretném...DE az tény h félek h uténna jobban fog fájni...DE ha meg nem akkor lehet életem végéig báni fogom...Jaj nemtudom:(
2010. szept. 10. 17:49
 6/15 anonim ***** válasza:
Inkább azt bánd amit megtettél, mint azt amit nem tettél meg. Tudom, hogy butaság, de én is belemennék a helyedben, akkor is ha utána vége lenne. Legalább egy utolsó szép éjszakátok lesz együtt:( (de szorítok, hogy legyen folytatás)
2010. szept. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod, akkor még nem vagy "erős" ebben a kérdésben. Most esélylatolgatsz. Szerintem mindkét verzióval jól és rosszul is jársz egyszerre, bár a kérdés az, hogy TE hogy is akarod érezni magad. Bárhogy is döntesz, nem hiszem, hogy azt kell érezd, hogy hibásan döntöttél. Döntöttél és kész. Mentél a megérzéseid, az eszed és a szíved után. És akkor mi van? Úgy érzed kihasznál? Járj utána! Kimaradnál valamiből? És? Annyi lehetőség van az életben ...

Ebben az "erőtlen" állapotodban bárhogy dönthetsz. A végén TE csak jól járhatsz - ehhez a bizonytalan állapotodhoz képest. Ki fog tisztulni, hogy mi van kettőtök között, Te pedig biztosan lépsz a holnapba.

Ügyes légy, fel a fejjel!

2010. szept. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Pedig jól mondják a többiek, ez csak szex. Írtad, hogy nincs senkije még. Kanos, nem akar többet.
2010. szept. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hiába szerelmes belé egy másik lány, vele akkor is a nulláról kellene kezdenie. Veled viszont rögtön lefekhet, és még örülsz is neki.
2010. szept. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mi lett a dologból? :) Megtörtént?
2010. szept. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!