Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebből lehet vmi? (jó sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet vmi? (jó sok kérdés lesz)

Figyelt kérdés
Csak azért érdemes megtartani egy párkapcsolatot mert nincs más? szval mind a kettőnket dodott a szerelmünk és nincs más akivel járhatnánk, igazából nem is teccünk egymásnak.. Szerintetek ez így helyes? idővel ez változni fog? lehet h csak eggyóldalú lesz a változás?
2010. szept. 10. 16:46
 1/10 Kamuuu ***** válasza:
Nem értem.
2010. szept. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele hogy ha ez mind a kettőtöknek jó akkor maradhat így amíg nem jön a képbe egy 3. de ha valameikőtöknek már ez kellemetenné váik szerintem szakítsatok :)
2010. szept. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

(előző)

ja de előtte egy kiadós sz*x még belefér ;)

2010. szept. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

öö csak azért járunk egymással mert ha szakítanánk egyedül maradnánk. Nem is vonzódunk egymáshoz annyira de jó lenne. Idővel majd ez változni fog?

Így jó?:)

2010. szept. 10. 16:53
 5/10 Kamuuu ***** válasza:
Már értem és igen voltam már tanúja 1 ilyen kapcsolatnak szóval hajrá hátha neked is bejön :D
2010. szept. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hogy hogy nekem is bejön? Végül megszerették egymást? Mennyi idő kellet hozzá?
2010. szept. 10. 16:59
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez csak amolyan unalom ellen kapcsolat szerintem.

Szóval nem valami hosszú élettartamú, egy darabig dugókomák lesztek, aztán ha egyikőtök belebotlik egy másik számára vonzó és érdekes személybe akkor ennek vége is lesz.


Szóval ez nem fog változni, amolyan kényszer,, hogy egyedül, rossz elmenni valahová, rossz egyedül állandóan lefeküdni, és rossz masztizni egyedül, és van valakivel néha beszélgetni de ennyi....

2010. szept. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Kamuuu ***** válasza:
Fél év kellett hozzá hogy megszeressék egymást addig nagyon sok időt töltöttek egymással és hát újra összejött nekik
2010. szept. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De én nem csak szexet akarok..
2010. szept. 10. 17:13
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez csak elméletileg kapcsolat. Ilyen alapon akárki idegenbe beleszerethetsz.
2010. szept. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!