Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyám nem örül a jelenlegi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám nem örül a jelenlegi kapcsolatomnak, mit csináljak?

Figyelt kérdés
4 hónapja járunk a barátommal és nagyon nagyom imádom őt és Ő is engem, viszont anyám nem igazán örül nekünk. :S Az igaz, hogy van köztünk 3 év, a barátom javára, de ez engem nem zavar, a barátnőm barátja is 3 évvel idősebb a barátnőmtől, szóval nem értem anyám miért nem örül ennek. A másik ok pedig az, hogy a barátomék eléggé gazdagok. Szinte havonta új autója van meg stb. és anyám szerint egy ficsúr, pedig nem az. Egyáltalán nem bunkó, sőt kifejezetten udvarias. Próbáltam már beszélni anyával, hogy ismerje meg vagy valami, de ő halani sem akar róla. Szegénykém csak akkor tud átjönni hozzánk, ha üres a lakás. Pedig szeretném ha többet lenne itt, nem csak náluk. Szerintetek mit csináljak?
2010. szept. 10. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha eltökélte, hogy nem kedveli, akkor sokat nem tehetsz az ügyben. Próbáljatok inkább nála találkozgatni.
2010. szept. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nekem az előző barátomnál volt ez a helyzet.Minden nap eljátszotta ezt anyukám,én próbáltam vele beszélni de nem ment. A pasi 1 évre rá elhagyott. sok szerencsét
2010. szept. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Dobd a faszit és keress mást!A külső szemlélők(jelen esetben anyukád) sokkal jobban látják a helyzetet,mint a szerelemtől elvakított emberek.Lehet,hogy tényleg van valami benne,hogy nem csipázza anyukád...
2010. szept. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vegyen anyádnak is egy új autót, csak úgy...;)
2010. szept. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pfff
2010. szept. 10. 16:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem paprikás krumplit.
2010. szept. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szardmár le te életed anyád meg azt csinál amit akar
2010. szept. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nézd tudom szüleid meg minden, de a te életed, ha te boldog vagy vele, akkor ne törődj mások véleményével. Majd belenyugszik anyukád is, ha nem akkor is el kell fogadnia, ha késöbb is akar veled kapcsolatot tartani. UGyan ez volt nálunk, a barátnőm szülei ki nem állhattak, verekedés is volt az apóssal, végül sajnáltam is, jó nem ide tartozik. Most az ország másik felébe élünk, egyetemre járunk mindketten. Ezt sikerült elérni az ellenségeskedéssel, semmi jót.
2010. szept. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem rég esett meg.Anyuka nem tartotta szimpinek a srácot,de a kislány határozottan akarta a faszit.Anyuka próbálta eltiltani,de végül eltemette a lányát.


Szomorú eset.Bocsánat,ha nyersen fogalmaztam,de az igazság az,hogy sokszor egy anyuka hamarabb észreveszi,ha bűzlik valami a sráckörül.Több az élettapasztalata,jobb emberismerő.Ennyi.Én rá hallgatnék az biztos.Most rossz,de később még meg fogod neki köszönni.

2010. szept. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Három év? Legfeljebb az lehet gond, hogy túl fiatal hozzád.
2010. szept. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!