Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen érzés ha féltékenyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés ha féltékenyek vagytok?

Figyelt kérdés
Olyan értelemben értem,hogy nem jártok-e fiúval,de már nem sok kéne hozzá.Erre bejön a képbe egy csaj(aki csúnya) és a pasi nem is nagyon foglalkozik vele,de a csaj csak nyomul.Ti mit éreztek ilyenkor?
2010. szept. 10. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
73%

Semmit. Csak arra gondolok, hogy ha fontos vagyok a srácnak, és rendes, jófej meg minden, akkor nem lehet gond. Ha meg ott hagyna valakiért, akkor nem is kár érte...főleg az elején, amikor még nem is "járunk". Akkor nem komoly fiú. Meggondolatlan.

19/l

2010. szept. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

figy. ne azt figyeld hogy ki nyomul kire..., azt figyeld hogy a srác tetszik neked..., akkor hajrá te is nyomulj a másik csajt meg szard le úgy is a srác fog dönteni... nem te vagy a másik csaj... :), szóval hajrá...és sok sikert ha meg ronda akkor meg nincs miért aggódnod...:) remélem valamit tudtam segíteni..:)

16/F

2010. szept. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem beszélj a csajjal.Vagy ha nem ismered irj neki egy "kedves" e-mailt.És ha leendő barátodnak a nálad csúnyább kell ugy kell neki.Amugy szerintem szánalmas ha egy lány igy fut egy pasi után.
2010. szept. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!