Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy fogadjam el, ha nem tudom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjam el, ha nem tudom?

Figyelt kérdés
Baratom ugy erzni hogy szuksege van 1 ev utan is meg szabadsagra...hogy elmehessen nelkulem bulizni, hogy fogadjam el?hogy ertsessem meg vele hogy nekem ez igy nem megy?
2010. szept. 10. 14:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
5, 8, és 10 év múlva is szüksége lesz valamennyi szabadságra, minden embernek kell néha ennyi, ezt el kell fogadni, hozzá kell szokni! Senkit nem lehet hosszútávon 20 centis pórázon tartani.
2010. szept. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mond meg neki. Amúgy ne láncold annyira magadhoz, mert még rosszul sülhet el.
2010. szept. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Elfogadom,hogy nem talalkozunk azert h a barataival tudjon tallakozon, ezt az egyet nem tudom elfogadni, h nelkulem bulizon...Ugy erzem hogy mar azon vagyok h szakitsak ha o mindenkepp nelkulem akar bulizni, ennyire zavar, csak nagyon szeretem es utanna nagyon szenvednek, de most is iszonyatosan bant
2010. szept. 10. 14:55
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyet értek Veled.A barátokkal találkozás és a lányokkal való bulizás nekem sem ugyan az. Ha erre van szüksége, akkor valószínűleg Rád nincs.
2010. szept. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Minél jobban görcsölsz ezen, neki annál jobban lesz igénye nélküled elmászkálni. Ha érzi, hogy falba ütközik, nyilván át akar törni rajta. Próbálj egy kicsit lazább lenni. Hidd el: ha engeded, lehet, hogy már nem is akar majd elmenni nélküled.


De amúgy miért zavar, ha elmegy bulizni? Ha nem bízol benne, akkor ott alapvető problémák vannak, ami ettől nem fog megoldódni.

2010. szept. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Felek, hogy megismer valaki mast aki jobban bejon neki mind en
2010. szept. 10. 15:06
 7/11 A kérdező kommentje:
Engedem mert nincs mas valasztasom,ugy is elmegy...mar ott vagyok,hogy megmondjam, hogy vege legyen ha a buli fontosabb mind en...de 1 ev, es nagyon szeretem
2010. szept. 10. 15:07
 8/11 anonim ***** válasza:
Menj te is bulizni, ha együtt szórakozol a barátaiddal, talán megérted, hogy miért jó neki külön lenni egy kicsit.
2010. szept. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ilyen alapon az utcára se menjen ki, hátha meglát egy lányt, aki szebb nálad.
2010. szept. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azert utcan nem epp ugy ismerkedunk mind bulizohelyen
2010. szept. 10. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!