Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy srác vagy csaj csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác vagy csaj csak szexet kér, semmi mást és van barátod, barátnőd akkor belemennél?

Figyelt kérdés
2010. szept. 10. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:

egyértelmü hogy nem,ha van práom és szeretem meg sem fordulnak ilyesmik a fejembe.

22/L

2010. szept. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 gabriell88 ***** válasza:
nem.-.-
2010. szept. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

NEM!!!


nekem van barátnőm ,és járok hetente 2 X a nagybani piacra pestre, és még egyszer sem jutott eszembe, hogy megálljak PL az örömlányoknak, de még buliban sem, ahol nem kell érte fizetni.


18 F!!!!!!!!!!!!

2010. szept. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

egyértelműen nem

24/f

2010. szept. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha van barátnőm és szeretem akkor nem. De most nincs szóval, jöhet bármi :D


16/F

2010. szept. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem túl komoly a kapcsolat akkor belemehetsz.Vannak párok akik csak azért vannak együtt,mert nincs ötletük hogy kivel mással lehetnének.
2010. szept. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
olcsó részeg vagy józan ribikkel nem tanácsos összefeküdni, még a város kibeszél másnap...Kizárt, hogy belemennék, még ha nem is lenne csajom, akkor sem.
2010. szept. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nah most minek kell megint ribancozni.. és persze csak a csajokat a srácoknak szabad igaz? szánalmas.. nah mind1

amúgy ha van barátom akkor semmiképp, én sem értékelném ha összefeküdne mással akármiért is. ha nincs akkor lehet róla szó :)

2010. szept. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!