Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veszély van a levegőben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszély van a levegőben? Mennyire baljós a helyzet?

Figyelt kérdés

Rájöttem mostmár véglegesen hogy a szüleim ha nem is teljesen ez volt a céljuk de tönkretették az életemet.Eleve úgy neveltek hogy senkinek se üssek vissza mégha erősebb is vagyok mert intőt kapok és akkor jól ellátják a bajom.Így iskolaéveim azzal teltek hogy én voltam az a lúzer akit kedvtelésből lehetett űtni vágni.Nem érte meg a mártírkodás akárhogy vesszük.Az otthoni fenyítések így sem maradtak el annak ellenére hogy se nem rossz gyerek se gyenge tanuló nem voltam,vmi indokot mégis előhúztak a kalapból de voltaképpen a nadrágot varták a gombhoz.

Hogy rátérjek a topic idevonatkozó lényegére nos csajfronton is módszeresen leépítették az önbizalmamat.Huszonévesen még senkim nem volt.Úgy viselkedtek velem mint amcsi filmekben a szemét kigyúrt fiúk a gyenge főhőssel.Folyton hajtogatták ugyse jövök össze senkivel akivel meg mégis arról meglesz a véleményük.Ha meg mégis találnék valakit akit nem ijesztenének el akkor azt is készpénznek venném hogy jobb anyós após lenne belőlük mint szülő.Lehet azt hiszitek most a magam passioját akarom produkálni de szerintem nemkevés ember már öngyilkos lett volna a helyemben.A magamfajták szoktak az utolsó csepp után bekattani és szörnyű dolgokat művelni,aztán ámokfutózhat az egész ország a híradó láttán-EZ MOST NEM CÉLZÁS VOLT CSAK VÁZOLTAM VALAMI SZÉLSŐSÉGESET!!!!

Bízom azonban abban hogy el tudom fojtani még a bennem felgyülemlett dolgokat ami szerintem jól megy mert a környezetünk azt gondolja a családunkról hogy itt idilli minden.Na de mível tudnék visszailleszkedni a normális életbe hogy én is csak azon idegeskedhessek mint ti hogy vajon elhagy e a 125.csajom vagy 126.után kell e néznem?

hát ez hosszú volt pedig nem is írtam le mindent


2010. szept. 10. 00:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

hát... szerintem elköltözés minél hamarabb. Hidd el, lesz saját életed és találni fogsz magadnak párt... lesznek gyermekeid, és őket majd normális emberré neveled.


A bosszúra, dühre ne gondolj, idővel elpárolog. A legnagyobb bosszú a másikon ha normális életet élsz

2010. szept. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szó sincs bosszúról vagy egyéb hülyeségről, már kezdtem megijedni hogy azért nem válaszol senki mert ennyi ideig mert azt hiszik én is olyan kettyós vagyok mint az az egyetemista srác...

Voltaképpen egy imidzsváltásra lenne szükségem mert bevagyok skatulyázva annak aminek.

Az a kérdés hogy miképpen...elköltözés egy ideig nem kivitelezhető mert kevés a pénzem

2010. szept. 10. 00:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Gratulálok Öcsi, felnőttél.


Felnőni ezt (is) jelenti: szembesülni azzal, hogy a szüleink ugyanolyan kis p.csök, mint mi (voltunk).

Ugyanazok a gyermeki játszmák vezérelik őket, önzés és társai. Egy előnyöd van: te felnőttél, ők nem - te nem leszel olyan, mint ők, ott vannak előtted elrettentő példaként.


Csajozáson meg ne stresszelj. Majd jön magától:)

2010. szept. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Figyusz, nálad idősebb és tapasztaltabb vagyok mindenben.

Azt tudom mondani, hogy NYUGI ! Nincs veszély a levegőben.

Nagyon sz.ar amit leírtál, borzasztó, hogy így kellett felnőnöd. Többé kevésbé azért mindannyiunknak vannak hasonló élményei. És a jelenlegi helyzeted mindennek következménye.


DE! Teljesen jól látod a dolgokat, ez a lényeg. A legfontosabb! Te tudod, hogy miben hibáztak szüleid, és szerintem az is teljesen világos neked, hogy mely emberi tulajdonságokban szeretnél más lenni, jobb, bátrabb, és önbizalommal teli.

Jól írta az előző is, hogy "welcome to the felnőtt világ".

Ez a való világ. Talán jobb is, ha most megtanulod, hogyha valamit el akarsz érni az életben, csak magadra számíthatsz! Nincs itt szükség tovább a szülők "nevelő" tevékenységére. Járj a magad útján.


Nem lesz azonnal minden más. De kezdj el dolgozni az ügyön. Dolgozz is! Van munkád? Legyen saját megélhetésed, pénzed. Tölts kevesebb időt otthon, ha ott úgyis mindig csak lehúznak. Legyenek új barátaid, akikkel eljársz közös időtöltések ja de olyan emberekkel, akik egyenrangúnak tekintenek, és téged is tisztelnek, segítenek bármiben.

Előbb utóbb így majd megtapasztalod, hogy elérhetsz dolgokat, lesz önbizalmad, és akad majd barátnőd, párod is. Addig is kitartás!

2010. szept. 10. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Anyám is ilyen önbizalomromboló, mindig van egy rossz megjegyzése, amivel mélyen meg tud bántani, de nem csak engem, hanem mindenkit. Pluszban a pénzemet elkölti szó nélkül, majd elfelejti visszaadni, és ezt úgy elég sokáig csinálta. Én elköltöztem a fenébe. Sokkal jobb így.


Szerencsére a barátom akivel most együtt élek egy nagyon rendes kedves srác, ha mellette vagyok, egyből embernek érzem magam. És csak ennyi kell nekem hogy egy kis bíztatás, egy kis dicséret, és olyankor kivirulok szó szerint.


Közben rájöttem, hogy az anyám egy kis senkiházi lúzer, és soha nem velem volt a baj, hanem ő volt egy szemét.

Csak amíg vele éltem, akkor még elfogadtam hogy ő a tökéletes, és én vagyok a selejt. Ez viszont idővel változott. Már képes vagyok elfogadni magam. Tulajdonképpen rá sem haragszom, mert olyan amilyen, nem foglalkozom vele, külön lakunk.


A barátom anyjával sokkal jobba vagyok mint a sajátommal. Ő egy kedves rendes nő.


Anyámat már csak ünnepekkor látogatom, de olyankor majdnem mindig 2 nap depressziót kapok, és meg akarok halni.


Aztán ez elmúlik, és megy minden tovább :)

2010. szept. 10. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Először is javasolnám, hogy kezdj el sportolni, rengeteg önbizalmat ad, plusz a külső megjelenésednek sem árthat. Azután iratkozz be egy olasz vagy spanyol nyelvtanfolyamra, meglátod, hogy valószínűleg az egyetlen férfi leszel, rengeteg alkalmad lesz "érvényesülni". Persze a legfontosabb az lenne, hogy mielőbb költözz el!
2010. szept. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!