Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt kamuzták a faszimnak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt kamuzták a faszimnak hogy megcsaltam, mi legyen?

Figyelt kérdés
Szóval pár hónappal ezelőtt( akkor már jártam a mostani barátommal) hazakísértem az exfaszimat. Akkor voltak belőle gubancok, de aztán megoldódott. Most pedig valaki azt mondta a mostani barátomnak, hogy én akkor tuti megcsaltam őt. De nem tudom kiderítteni hogy ki terjeszti, mivel a barátom nem akarja elmondani hogy kitől hallotta. És ráadásul most nem tudja kinek higgyen. Hogy derítsem ki hogy ki kavar? Vagy hogy bizonyítsam be hogy nem csaltam meg?
2010. szept. 9. 22:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt kamuzták.Bármikor előjöhetnek emberkék akik kamuznak valamit.És te mindannyiszor ki akarod deríteni ki volt,és be akarod bizonyítani hogy nem így van.Lazulj le.A vád dolga a bizonyítás,nem a védelemé.Amíg nincs tanú,ügy sincs.
2010. szept. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
SZerintem meg csak a pasid féltékeny egy ezzel akar rávenni hogy bevalld h megcsaltad(pedig nem) mert annyira rákattant hogy már elhitette magával h megtetted. Azért az exxel mászkálni,főleg hazakísérés szinten(elvégre kit kisérünk haza az ellenkező nemből..?) az már határfeszegető.
2010. szept. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de itt sokszor előjött: nem exxel, hanem exszel. Írtam fentebb hasznos választ is, ezért ne szóljatok be, csak kíváncsi vagyok, mi lesz az ügyből és ez a durva helyesírási hiba nagyon fáj...
2010. szept. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 gabriell88 ***** válasza:

Neharagudj kedves kérdező, de ha már ugy kezded, hogy "faszim", abból nem következtethetek húú de nagy szerelemre.Lehet én vagyok ilyen régi módi, de ha én szeretek valakit, nem pasimnak, vagy "faszimnak" hívom, hanem barátom, párom..a pasim és a többi ehez hasonló jelző, mind flegma, lekicsinylő.Nekem az jött le rögtön, hogy te csak azért vagy vele, hgy legyen valaki,bár nem tudhatom valóban így van e.

Kérdésedre a válaszom pedig: Mond meg a barátodnak, hogy hívja el az illetőt aki ezt mondta(ha mindenképp ezt szeretnéd, bár én személy szerint nem figyelnék az ilyen "pletykákra") és üljetek le 3-an és beszéljétek meg, a szembesítésnél mindig kiderül ki a ludas...

Mellékesen megjegyzem, hogy mindezt próbáld meg nyugodtan elrendezni, ezalatt azt értem, hogy nem kell órdítozni, szépen nyugodtan, felnőtt emberek módjára beszéljétek meg...

2010. szept. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Úr isten te akkora paraszt vagy, hogy gumicsizmában mész a diszkóba is...


Tanulj meg írni mielőtt az internetet használod.


Köszönöm.

2010. szept. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
tépd le a fejüket azoknak, akik kavarnak
2010. szept. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
ja, egyébként minden féltékeny és bizalmatlan pasit ki kell dobni még amíg lehet, különben tönkreteszi az életed...az enyémmel ez történt, nem is tudok ránézni senkire és nem is tudok megbízni senkiben...dobd ki addig amíg lehet
2010. szept. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
nekem is eldőlt a válasz a "faszim" szónál... én se vagyok a párom bulája vagy macája... ilyet... megérdemled a hazugságot, ha nem tiszteled a párod ennyire sem...
2010. szept. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!