Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt kamuzták a faszimnak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt kamuzták a faszimnak hogy megcsaltam, mi legyen?

Figyelt kérdés
Szóval pár hónappal ezelőtt( akkor már jártam a mostani barátommal) hazakísértem az exfaszimat. Akkor voltak belőle gubancok, de aztán megoldódott. Most pedig valaki azt mondta a mostani barátomnak, hogy én akkor tuti megcsaltam őt. De nem tudom kiderítteni hogy ki terjeszti, mivel a barátom nem akarja elmondani hogy kitől hallotta. És ráadásul most nem tudja kinek higgyen. Hogy derítsem ki hogy ki kavar? Vagy hogy bizonyítsam be hogy nem csaltam meg?
2010. szept. 9. 22:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%

Miaz,hogy faszim?

B@zzdmeg,mennyi paraszt van errefele....

Remelem szakit veled.:D

Jah es amugys ztem lodd le magad!

2010. szept. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
akkor pasim. rem most jobb...
2010. szept. 9. 22:08
 3/18 anonim ***** válasza:
79%

Mi a fsznak kísérgeted az exedet, ha már mással jársz cicabogár?

Amúgy meg ha mostani fszid bízik benned, akkor fel sem merül benne a kétely.

2010. szept. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
48%

Ha nem tudsz vagy nem akarsz válaszolni a kérdésre minek írtál ide?

Nagyon durva ilyet kívánni a másiknak, hogy reméled szakít vele.Vajon te is örülnél egy ilyen beszólásnak ha szeretsz valakit?

A kérdező bajban van,te meg a beszédstílusát szapulod.Hát sokat segítettél inkább ne is írtál volna ide.

Kedves kérdező!

Ezt csak a párodtól tudhatod meg!Próbáld rávenni, hogy mondja el mert csak így lehet kiküszöbölni a félreértéseket és a további lehetséges vitákat.

2010. szept. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
A faszid gondolkozzon el rajta, kinek hisz. Neked, a barátnőjének, akibe szerelmes (szerelmes?) vagy egy rosszakarónak. Te viszont gondold végig ezt a kapcsolatot. Ha jól működne, akkor fel sem merülne, hogy nem neked hisz, mert egy jó kapcsolat alapja a feltétlen bizalom.
2010. szept. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Az utóbbi válaszoló vagyok és a legelső válaszolónak szántam a mondandómat.
2010. szept. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nehogymár ne haverkodhasson valaki egy exével csak azért, mert más a párja.

A faszidnak meg mondd meg, hogy oké, akkor higgyen akárkinek, higgyen amit akar, ha úgy jobban érzi magát.

2010. szept. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:23

-nak.

En valasozltam akerdesere: azt kerdezte mi legyen en meg valasozltam,hogy loje le magat.

NEkem is annyiszor parasztkodtak bele a kerdesembe,hogy az megszamolhatatlan..kulomben meg neharagudj kedves kerdezo,de ingerult vagyok es kiakasztott ez a szmo..annyira lekezelonek hat szerintem...

2010. szept. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Haverkodni lehet az exxel,de nem kell túlzásba vinni mivel ezzel esélyt add egy rosszakarónak a pletykára. Beszélj a pasiddal amíg nem késő
2010. szept. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ez jó, te kísérted haza az exfaszidat! Nem is ő téged! Játszottál a tűzzel, most meg te vagy felháborodva.
2010. szept. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!